Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-03-05 19:54:46

 Maleństwo 86

http://i50.tinypic.com/k24hz.gif

Skąd: Pomorze,blisko morze :)
Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 255

ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

Karola Miarki 1
47-100 Strzelce Opolskie
Tel./Fax: (77) 44-00-420 do 23 / (77) 44-00-426

Konto depozytowe
Wpłat na konto depozytowe osadzonego można dokonywać za pomocą przekazu pocztowego wg wzoru:

Odbiorca: [Nazwa Jednostki Służby Więziennej]
Wpłacający: [imię i nazwisko]
Wpłacający: [adres]

Tytuł przelewu:
dla: [imię i nazwisko osadzonego], s. [imię ojca osadzonego]

Konto bankowe:
NBP o/Opole
02 1010 1401 0053 8213 9120 0000
Dla interesantów
Dyrektor jednostki przyjmuje interesantów w następujących dniach:
od poniedziałku do piątku w godz: 7.30-15.30

Zakład Karny Nr 1 w Strzelcach Opolskich jest jednostką organizacyjną Służby Więziennej typu zamkniętego, przeznaczoną dla skazanych mężczyzn odbywających karę po raz pierwszy P-1/z, P-1p, z oddziałem typu zamkniętego dla młodocianych M-1/p. Ponadto w tut. jednostce mogą przebywać skazani chorzy na cukrzycę insulinozależną.

Zasady udzielania widzeń :

Widzenia dla skazanych odbywają się w salach widzeń w godz. 8- 15.15 (zgłoszenia przyjmowane do godziny 14) w następujące dni:
*piątki
*soboty (za wyjątkiem pierwszej soboty miesiąca)
*niedziele
*inne dni ustawowo wolne od pracy

Widzenia dla tymczasowo aresztowanych odbywają się w I i III poniedziałek miesiąca ( z wyjątkiem świąt ) w godz. 8 - 15.15.

Istnieje możliwość rozmowy na temat osadzonego: *w piątki z wychowawcą, opiekunem skazanego, *w dni wolne od pracy administracji z wychowawcą dyżurnym.

Skazani zatrudnieni w PPO Przedsiębiorstwie Państwowym w dni powszednie otrzymują widzenie przed pracą (II zmiana). Udzielenie widzenia w trakcie pracy jest możliwe tylko po uzyskaniu zgody wła­ściwego przełożonego i nie powinno dezorganizować danego odcinka pracy od­działu produkcyjnego.

Zasady przyjmowania paczek :

1.  Pod pojęciem paczki z żywnością należy rozumieć:
  -  wszelkie dozwolone artykuły żywnościowe dostarczone osadzonemu bezpośrednio przez nadawcę paczki, albo za pośrednictwem uprawnionego organu, instytucji lub osoby, a w szczególności przez pocztę, firmę kurierską lub gońca.
  -  wszelkie dozwolone artykuły żywnościowe zakupione w kantynie zakładu przez osoby odwiedzające i przekazane osadzonym.
  -  wszelkie dozwolone artykuły żywnościowe zamówione osadzonemu przez osoby z zewnątrz w punkcie sprzedaży zwanym dalej kantyną , zasady realizacji w tej formie paczek żywnościowych udostępnione są osobom odwiedzającym i skazanym w kantynie, sali widzeń, poczekalni i na stronie internetowej.
2. Paczka winna znajdować się w pudełku tekturowym, zawinięta w papier pakowy i zasznurowana. Na opakowaniu należy umieścić czytelną informację o osobie nadawcy oraz odbiorcy (tj. adres pobytu, imię, nazwisko i imię ojca, oraz imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy). 
3. Wewnątrz paczki powinien być umieszczony spis jej zawartości. Paczki dostarczone w innej formie nie będą przyjmowane. Wymóg opakowania i opisania dotyczy wszystkich paczek, w tym także dostarczanych bezpośrednio do zakładu poza tymi, które realizowane będą za pośrednictwem kantyny.
4. Paczki dostarczone z zewnątrz przez osoby inne niż poczta, przyjmowane są codziennie, w godzinach od 7.30 do 17.00, na posterunku bramy głównej.
5. W paczce nie mogą być dostarczane artykuły żywnościowe, których sprawdzenie jest niemożliwe bez naruszenia w istotny sposób ich substancji, jak też artykułów w opakowaniach utrudniających kontrolę ich zawartości. Paczka taka podlega zwrotowi do i na koszt nadawcy.
6.  W przypadku ukarania karą skutkującą pozbawieniem możliwości otrzymywania paczek żywnościowych, (w tym osadzenia w celi izolacyjnej) - skazany zobowiązany jest, każdorazowo powiadomić: planujących przybycie na widzenie, zamierzających wysłać paczkę lub zamówić ją za pośrednictwem kantyny o nałożonej na niego karze.

Ustalenia dodatkowe :
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, zabrania się wnoszenia na teren zakładu karnego oraz przekazywania osadzonym w paczkach :

  - wszelkiego rodzaju broni (w tym białej), amunicji, materiałów wybuchowych, pirotechnicznych i chemicznych, przedmiotów do obezwładniania,
  - papierosów, tytoniu oraz wyrobów tytoniowych,
  - napojów alkoholowych, cieczy i artykułów zawierających alkohol,
  - soków i napojów, zarówno w butelkach jak i w kartonach,
  - środków odurzających i psychotropowych,
  - środków łączności,
  - gazu, benzyny do zapalniczek i innych środków łatwopalnych,
  - wszelkiego rodzaju produktów i przetworów nabiałowych, bez względu na rodzaj opakowania w jakim dany produkt/przetwór się znajduje - wyjątek stanowią opakowania serów twardych, żółtych, krojonych, fabrycznie foliowanych.
  - wszelkiego rodzaju wyrobów garmażeryjnych
  - wszelkiego rodzaju mięs, podrobów oraz ich przetworów pod każdą postacią (np. wędlin, pasztetów, ryb) - wyjątek stanowią opakowania wędlin krojonych, fabrycznie foliowanych,
  - cukru, mąki, soli, ryżu, kaszy, mleka i zup w proszku, śmietanki do kawy , słodziku, kisielu, budyniu, przypraw, dań błyskawicznych, kakao, cappucino,
  - wszelkiego rodzaju tłuszczy (np. smalec, margaryna, masło),
  - wszelkiego rodzaju konserw i słoików z przetworami,
  - wszelkiego rodzaju gum do żucia, gum rozpuszczalnych, gum w postaci dropsów,
  - bigosu, sałatek, chałwy na wagę, kotletów sojowych,
  - przypraw w płynie, koncentratów, ketchupu, chrzanu, musztardy, dresingów itp.,
  - wszelkiego rodzaju pieczonych ciast,
  - wszelkiego rodzaju owoców cytrusowych, południowych, suszonych i kandyzowanych oraz orzechów i trufli,
  - wody kolońskiej i toaletowej, toników do twarzy, dezodorantów (spray, kulka) oraz pianek do golenia, żelu do włosów,
  - patyczków do uszu, gąbek (do ciała, naczyń itp.) pumeksu, wacików do twarzy,
  - środków farmaceutycznych w postaci sterydów anabolicznych, preparatów witaminowych, batonów energetycznych, odżywek,
  - pieniędzy, papierów wartościowych i wyrobów jubilerskich,
  - oraz wszelkich innych artykułów, których sprawdzenie jest niemożliwe bez naruszenia w istotny sposób ich substancji

Uwaga !!!
Ustala się maksymalną pojemność płynów (do naczyń, do prania itp.) na 1 litr, natomiast proszków do prania na 2 kilogramy. Ponadto przypomina się, iż na podstawie obowiązujących przepisów dopuszcza się możliwość - uszkodzenia substancji towaru, w zakresie niezbędnym, do przeprowadzenia kontroli.
Ponadto przypomina się, iż na podstawie obowiązujących przepisów dopuszcza się możliwość uszkodzenia substancji towaru w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia kontroli.

Źródło :   http://www.sw.gov.pl/pl/okregowy-inspek … index.html


23.08.2013 DOCZEKANA, KONIEC CZEKANIA PO 805 DNIACH !!!

Offline

#2 2014-01-26 22:02:13

jagoda

Gość

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

Witam,poszukuję pilnie dobrego  adwokata ze Strzelec Opolskich lub okolic chodzi o sprawę karną .Mój narzeczony trafił do ZK w Strzelcach Opolskich,a jak się okazało adwokat niestety nas zwodził i mętnie się tłumaczył po przegranej sprawie ,niestety o wyniku poinformowała nas sekretarka  po kilkiu dniach .Proszę o pomoc !!!

#3 2014-01-27 16:13:06

dominika

Gość

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

Jagoda mój G Siedzi na Strzelcach Ale adwokata mieliśmy z Raciborza. Więc nie bardzo ci mogę pomóc, chyba że na temat zakładu Ale zapraszam do pogaduch może. Tam któraś będzie ci w stanie pomóc

#4 2014-02-11 09:47:56

kasiajjj

http://i58.tinypic.com/4rfewy.jpg

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 741

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

Jagoda przepraszam, że tak późno odpisuję.
Mogę Ci polecić adwokatów Jerzy Górski i Stanisław Wójcik, z Opola dokładnie.


od 18.07.2011

Offline

#5 2014-02-16 18:17:36

jagoda

Gość

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

dzięki wielkie za polecenie jutro się skontaktuję z adwokatem  bo sami nie damy rady niestety a wokanda już niedługo ...i albo Kraków lub Zamość na 1,5 roku masakra jakaś ..

#6 2014-03-02 16:44:23

Rose12

Gość

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

czy orientuje się ktoraś z Was czy w tym zk jest oddział półotwarty oraz jak wypadają wokandy ? czy duzo osob wychodzi na warunkowe zwolnienie ?

#7 2014-03-02 20:36:34

dominika

Gość

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

Rose jest tam pól otwarty a z wokandami to różnie, bo na pierwszej rzadko wychodzą a;e po kolejnych tak. I z przepustkami też nie najgorzej

#8 2014-03-23 09:55:48

 monika992

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: zbyt daleko od ciebie
Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 19

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

i wokandy są napewno w środy


DOCZEKANA

Offline

#9 2014-04-12 20:35:15

Malwina

Gość

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

Witajcie, powiedzcie mi prosze czy wiecie ile mniej wiecej czeka sie na wokande w Strzelcach , i czy te terminy co sa wyznaczone na stronie sadu ,terminy o wokandach to sa wszyscy co beda mieli teraz wokandy jak to jest pomóżcie jesli wiecie z gory bardzo dziekuje.

Ostatnio edytowany przez Gosiaa (2014-04-12 20:42:26)

#10 2014-04-12 20:45:45

 Gosiaa

http://i59.tinypic.com/bfjqex.jpg

Skąd: Warmia
Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 937

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

Malwina wokandy na stronie sądów wydaje mi się tyczą się ogólnie spraw odbywających się w samym sądzie w danym dniu. Samo pojęcie 'wokanda' nie odnosi się jedynie do posiedzenia o warunkowe zwolnienie i myślę, że tych terminów - spraw o wpz nie podają na stronie żadnego z sądów, jednak dzwoniąc do właściwego sądu być może dowiesz się o terminie posiedzenia.


http://elapso.pl/suwaczek/gosiaa/3C4EA3/C7CBFF/FFFFFF/FFFFFF/11209.png

Offline

#11 2014-04-13 19:50:10

Malwina

Gość

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

Bardzo CI dziekuje za wiadomosci , w sadzie jak dzwonie nie chca mi udzielic takiej wiadomosci mimo ze jestem zona i znam numer sygnatury , niewiem dlaczego. Pozdrawiam serdecznie

#12 2014-04-13 20:42:11

dominika

Gość

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

malwina sąd nie udzieli Ci informacji powodu ochrony danych osobowych. Przez telefon kazdy może sie za żonę podać na Twoim miejscu poszła bym do sądu osobiście

#13 2014-04-13 21:07:27

 Gosiaa

http://i59.tinypic.com/bfjqex.jpg

Skąd: Warmia
Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 937

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

Malwina jakby ktoś miły był, to by udzielił takiej informacji, ale widać na jakąś służbistkę/służbistę trafiasz.. Osobiście może spróbuj pójść faktycznie, to może bardziej uprzejmi będą.


http://elapso.pl/suwaczek/gosiaa/3C4EA3/C7CBFF/FFFFFF/FFFFFF/11209.png

Offline

#14 2014-04-14 14:28:50

Malwina

Gość

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

Hej dziewczyny poszlabym tylko ze ja mieszkam w Niemczech i wszystko przez telefon musze pytac, katastrofa... jestem tutaj samam z dwojka malenkich dzieci i w dodatku jezyka dobrze nie znam porazka... wiem ze papiery meza sa zarejestrowane w sadzie i czekaja na opinie z zakladu karnego , tak mi sie juz to wszystko dluzyyy

#15 2014-04-15 09:20:02

dominika

Gość

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

Malwina tak pomyślałam, że o terminie wokandy powinien być powiadomiony Twój Łobuz więc nie pozostaje chyba nic innego jak czekanie na jakieś wieści od niego

#16 2014-04-15 11:23:25

 monika992

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: zbyt daleko od ciebie
Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 19

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

kantynę po świętach mają zamknąć


DOCZEKANA

Offline

#17 2014-04-15 11:31:06

dominika

Gość

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

Monika też mam takie info, mam nadzieję, że jeszcze w poniedziałek będzie można coś kupić miałabym prośbę jak będziesz w piątek, to weź się dowiedz czy w poniedziałek będzie jeszcze ta kantyna czynna czy już nie. Z góry dzięki.

#18 2014-04-15 16:32:43

Malwina

Gość

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

Witajcie, tak chyba bedzie najpierw powiadomoiny moj moz ten Lobuz he, dzis dzwonilam do zakladu i powiedzieli mi ze na wokande czeka sie 1,5 tygodnia mniej wiecej, takze  nic tylko pozostaje czekac, dobrze ze jest taki portal przynajmniej czlowiek wie ze nie jest sam...POZDRAWIAM WAS

#19 2014-04-20 17:52:34

 Malwina29

http://i58.tinypic.com/4rfewy.jpg

Skąd: Slask
Zarejestrowany: 2014-04-17
Posty: 31

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

dziewczyny czy macie doswiadczenie jak jest z wokandami w strzelcach..

Offline

#20 2014-04-20 19:54:34

 monika992

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: zbyt daleko od ciebie
Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 19

Re: ZK STRZELCE OPOLSKIE NR 1

malwina mój wyszedł stamtąd  na pierwszej
dominika w poniedziałek jeszcze będzie otwarta i nie ma łączenia godzin tylko godzinka i nic więcej

Ostatnio edytowany przez Gosiaa (2014-04-20 22:55:29)


DOCZEKANA

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dniejac bachanalie