Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2013-02-23 15:37:26

CzArNa MaMbA

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 156

AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Areszt Śledczy Warszawa Białołęka
Ul.Ciupagi 1
03-016 Warszawa-Białołęka
Tel./Fax: (22) 321-76-50 / (22) 811-15-37
E-mail: as_warszawa_bialoleka@sw.gov.pl


Na warszawskiej Białołęce z oddziałem zewnętrznym Bemowo mogą przebywać osoby skazane,które mają w toku postępowania przed sądem w innych sprawach,które karę pozbawienia wolności odbywają po raz pierwszy, recydywiści penitencjarni w warunkach zakładu półotwartego,młodociani oraz osoby tymczasowo aresztowane, skazane i ukarane deportowane z innego kraju.
Oddział Zewnętrzny Bemowo jest to jednostka typu półotwartego i otwartego,w której mogą przebywać mężczyźni po raz pierwszy odbywający karę pozbawienia wolności oraz młodociani.
Na Białołęce są cztery pawilony mieszkalne oraz pawilon szkolny,w którym działa Zasadnicza Szkoła Zawodowa,Technikum i Liceum Ogólnokształcące.
Warto wspomnieć,że Białołęka jest największym aresztem w Europie.

Wszystkie najpotrzebniejsze informacje typu:kiedy udzielane są widzenia,jak i w jakich godzinach przyjmowane są paczki,dane do przelewu na konto osadzonego i cała reszta znajduje się tu:
http://www.sw.gov.pl/pl/okregowy-inspek … bialoleka/
Sporo przydatnych informacji znajdziecie też w tym biuletynie:
http://www.bip.sw.gov.pl/Lists/Biuletyn … 6394FDD77D

A teraz garść informacji zdobytych z własnego doświadczenia

Na widzenia odwiedzający są turami,przeważnie są to cztery tury w ciągu dnia.Karteczki lub zgody na widzenia od prokuratora przyjmowane są od godziny 8.00 przez SW,ale już od 5-6 rano pod aresztem zbierają się ludzie i czekają w kolejce,żeby wejść na pierwszą turę.Przeważnie ktoś z odwiedzających zbiera karteczki i o 8.00 przekazuje je na bramę.Zgłoszenie na widzenie można dać do godziny 13.00.Na widzenie można wnieść czystą kartkę,pieniądze luzem i przeźroczysty długopis.Resztę rzeczy można zostawić w szafeczkach zamykanych na kluczyk,ale są one bardzo małe.Zmieści się do nich,co najwyżej mała torebka typu "listonoszka",więc lepiej nie zabierać ze sobą wielu bagaży.Przy wejściu na widzenie otrzymujemy numerek,który jest jednocześnie numerkiem stolika,przy którym musimy usiąść na sali widzeń.Generalnie cała przeprawa trwa dość długo,sprawdzają dokładnie.Skazani są przyprowadzani całą grupą i czasem czas oczekiwania na nich krótki nie jest.
Na sali widzeń znajduje się kantyna,w której można zamówić kawę,herbatę i obiad,którego nie polecam.Ni jest on zbyt smaczny.Zdecydowanie lepsze jedzenie oferuje bufet-poczekalnia,który funkcjonuje przed aresztem i tam można zawsze zamówić obiad dla osoby odwiedzanej.Ceny są wysokie,ale to chyba żadna nowość,jeśli chodzi o kantyny czy takie bufety przy aś czy zk.Zamówiony obiad na salę widzeń przynosi pani podczas widzenia.
Rzeczy zakupione w kantynie muszą zostać zjedzone podczas widzenia lub zabrane przez osobę odwiedzającą.
Dla dzieci jest kącik z zabawkami i kiedy przychodzimy na widzenie z dzieckiem przeważnie otrzymujemy stolik blisko kącika.Jeśli nie zawsze można o to poprosić i raczej nie ma problemu,żeby usiąść blisko tego miejsca.
Dla skazanych istnieje możliwość otrzymania widzenie bez dozoru w osobnym pomieszczeniu zamykanym na klucz na czas widzenia przez sw.
Takie widzenie jest formą nagrody i przysługuje za otrzymany wniosek nagrodowy lub jako ulga.Na takie widzenie nie ma zapisów i panuje zasada:"Kto pierwszy,ten lepszy".Pokoiki są dwa i jeśli podczas danej tury jest więcej chętnych niż dwóch osadzonych wówczas decyduje godzina złożenia karteczki.Ja zawsze na górze pisałam WIDZENIE BEZ DOZOROWE i zawsze można na bramie zapytać czy są już chętni na daną turę na takie widzenie.
Jeśli chodzi o paczki to można dawać jedzenie domowe typu kotlety,pieczone mięso i w sumie sporo rzeczy przechodzi.Nic więcej odnośnie paczek nie przychodzi mi do głowy.
Telefony raz w tygodniu po 10 minut plus jedna sobota i jedna niedziela w miesiącu po 5 minut.Można pisać prośby o dodatkowy telefon.
Organizowane są wyjścia tzw.kulturalno-oświatowe np.do muzeum.Takie wyjścia to już ogromny krok w stronę przepustek,które na Białołęce również można otrzymywać.
Bezpośrednio pod areszt można dojechać autobusem 152.
W razie pytań jestem do dyspozycji


DOCZEKANA od 15.10.2014.

Offline

#2 2013-06-13 23:13:31

Eliza

Gość

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Witam,

Mam pytanie odnośnie paczek - w jaki sposób można je dostarczyć- po prostu wtedy kiedy przychodzę na widzenie ?
Co może się znaleźć w takiej paczce przeze mnie zrobionej oprócz jedzenia? Kosmetyki, ubrania ?

Czy istnieje możliwość "zrobienia" paczki na miejscu? Jeśli tak to jak to wygląda w praktyce?

Pozdrawiam, E.

#3 2013-07-06 00:54:59

Bonzai87

Gość

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

paczka zywnosciowa(5kg, dużo ograniczen) raz na 3 miesiace, kosmetyczna chyba raz na 2, ale nie pamietam na sto procent wejdz na strone zakladu tam bedziesz miala jasniej

Ostatnio edytowany przez kasiajjj (2014-04-12 19:58:53)

#4 2013-07-06 09:04:22

kasiajjj

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 683

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Eliza napisał:

Witam,

Mam pytanie odnośnie paczek - w jaki sposób można je dostarczyć- po prostu wtedy kiedy przychodzę na widzenie ?
Co może się znaleźć w takiej paczce przeze mnie zrobionej oprócz jedzenia? Kosmetyki, ubrania ?

Czy istnieje możliwość "zrobienia" paczki na miejscu? Jeśli tak to jak to wygląda w praktyce?

Pozdrawiam, E.

Eliza paczki mozesz zrobić w kantynie (podczas widzenia, bądź przez "internet") oraz z zewnątrz - dostarczając osobiście na bramie lub wysyłając pocztą. Paczka żywnościowa raz na kwartał 5 kg - chyba, że dostanie dodatkową.
Na odzież jest potrzebny talon.
Kosmetyki, czyli chemię możesz na Białołęce również kupić podczas widzenia, trzeba tylko wypisać taki druczek z kantyny.
Paczek z zewnątrz nie możesz łączyć tzn żywność, higiena, czy ubrania to są osobne paczki.


od 18.07.2011

Offline

#5 2013-07-09 13:16:04

noxchii.yo

Gość

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

A jak jest z dzwonieniem? Skąd mam wiedzieć kiedy mogę spodziewać telefonu? To jest tak jak z widzeniami, że w zależności od litery rozpoczynającej nazwisko każdy ma przydzielony jeden dzień tygodnia?

#6 2013-07-09 23:09:40

CzArNa MaMbA

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 156

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Telefon raz w tygodniu-10 minut plus w jedną sobotę i jedną niedzielę w miesiącu 5 minut.Jest to jeden stały dzień tygodnia i chyba celami jest on wyznaczany.Istnieje możliwość otrzymania dodatkowego telefonu.

Zobaczcie jak pięknie osadzeni pomalowali kącik dla dzieci.Bajka
http://www.sw.gov.pl/pl/okregowy-inspek … w-dla.html


DOCZEKANA od 15.10.2014.

Offline

#7 2013-08-27 13:11:29

Blondi-Wawa

Gość

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Mam pytanie odnośnie telefonów... Mój właśnie stara się o przeniesienie na Białołękę, żeby być bliżej mnie. Napisałyście, że telefon ma raz w tygodniu, ale czy to dotyczy wszystkich więźniów? W sensie, On już ma wyrok do odsiadki, a w aś zamiast w zk będzie tylko ze względu na szkołę... Też będzie miał tel tylko raz w tygodniu? Wszędzie gdzie był poprzednio mógł dzwonić codziennie, więc nie byłoby za miło, gdyby teraz mógł tylko raz w tygodniu... Nie wiecie jak to jest z tymi którzy już odsiadują wyrok?

A druga sprawa, chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o widzeniach... Słyszałam, że widzenia są przy normalnych stolikach (w sensie każdy dostaje osobny stolik, a nie tak jak mieliśmy w ostatnim zk stoliki połączone w literę U), więc można się normalnie przytulać i siedzieć obok siebie zamiast na przeciwko. Tak jest? A czy na kolanach można siedzieć?
Chciałabym się jeszcze dowiedzieć jak wyglądają widzenia bez dozorowe. Słyszałam, że są normalne intymne, czyli pokój z łóżkiem (a nie jak mieliśmy w ostatnim zakładzie: pokój ze stolikiem, krzesłami i dużym oknem na podwórze bez zasłon jednym słowem masakra -.-), czy to prawda? I jeżeli dostaniemy już intymne, czyli pokój z łóżkiem, to ile czasu najdłużej może trwać takie widzenie? Bo my zawsze mieliśmy tylko godzinkę, ale na białej podobno da radę dłużej.

Proszę o odpowiedź

#8 2013-08-27 18:39:53

kasiajjj

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 683

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Witaj Blondi!
Kwestie telefonów dotyczą wszystkich skazanych.
To jest bardzo duży AS i chyba dlatego tak rzadko mogą dzwonić. Dodam jeszcze, że te telefony są bardzo krótkie ok kilku minut. Mąż jednej z dziewczyn z forum, też chodził tam do szkoły, i miał taką samą ilość telefonów, co pozostali.

Widzenia są przy normalnych stolikach. Każdy dostaje swój osobny.
Sala jest duża. Jest tam kantyna, wc, kącik dla dzieci. Są dwa pokoje do widzeń intymnych (wejście do nich z głównej sali widzeń ). Jeden pokoik jest z łóżkiem, drugi chyba z fotelami.
Na salę widzeń przechodzi się przez dzidziniec, koło budynków i spacerniaka chyba.

W naszym przypadku jeśli łączono godziny widzenia, to była godzina zwykłego i godzina bezdozoru.

Mój mąż był tam ponad rok temu, także nie wiem, czy te info są w 100% aktualne.
Zapraszam do zalogowania się na forum. Będziesz miała dostęp do większej ilości wątków.
Pozdrawiam


od 18.07.2011

Offline

#9 2013-08-27 18:46:26

CzArNa MaMbA

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 156

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Blondi-Wawa napisał:

Mam pytanie odnośnie telefonów... Mój właśnie stara się o przeniesienie na Białołękę, żeby być bliżej mnie. Napisałyście, że telefon ma raz w tygodniu, ale czy to dotyczy wszystkich więźniów? W sensie, On już ma wyrok do odsiadki, a w aś zamiast w zk będzie tylko ze względu na szkołę... Też będzie miał tel tylko raz w tygodniu? Wszędzie gdzie był poprzednio mógł dzwonić codziennie, więc nie byłoby za miło, gdyby teraz mógł tylko raz w tygodniu... Nie wiecie jak to jest z tymi którzy już odsiadują wyrok?

A druga sprawa, chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o widzeniach... Słyszałam, że widzenia są przy normalnych stolikach (w sensie każdy dostaje osobny stolik, a nie tak jak mieliśmy w ostatnim zk stoliki połączone w literę U), więc można się normalnie przytulać i siedzieć obok siebie zamiast na przeciwko. Tak jest? A czy na kolanach można siedzieć?
Chciałabym się jeszcze dowiedzieć jak wyglądają widzenia bez dozorowe. Słyszałam, że są normalne intymne, czyli pokój z łóżkiem (a nie jak mieliśmy w ostatnim zakładzie: pokój ze stolikiem, krzesłami i dużym oknem na podwórze bez zasłon jednym słowem masakra -.-), czy to prawda? I jeżeli dostaniemy już intymne, czyli pokój z łóżkiem, to ile czasu najdłużej może trwać takie widzenie? Bo my zawsze mieliśmy tylko godzinkę, ale na białej podobno da radę dłużej.

Proszę o odpowiedź

Telefony raz w tygodniu 10 minut plus jedna sobota i jedna niedziela w miesiącu 5 minut dotyczą wszystkich osadzonych-skazanych.
Mój mąż też siedział na szkole i nawet zmiana podgrupy nie zmieniła częstotliwości telefonów.
Oczywiście istnieje możliwość otrzymania dodatkowego telefonu.Wystarczy napisać prośbę do dyrektora i raczej je zatwierdzają.
I jeszcze jedna istotna rzecz-nawet jeśli ktoś ma grupę pół otwartą na Białołęce siedzi się na zamku,wszyscy jak leci.

Jeśli chodzi o widzenia to są przy stolikach i poprzytulać się można Na kolanach nigdy nie siadałam i raczej nie widziałam,żeby ktoś siadał...
Krzesełka można dowolnie ustawić w sumie i siedzieć naprawdę blisko siebie

Co do bez dozorowych to odbywają się one w osobnym pokoiku zamykanym na klucz i my mieliśmy zawsze godzinę.Raczej nie słyszałam,żeby trwało dłużej,ale pewna nie jestem...W środku jest albo łóżko i stolik albo fotele i stolik,bo takie pokoiki są dwa.Okno jest,ale malutkie pod samym sufitem
Pod koniec widzenia walą w drzwi i informują,że kończymy widzenie.

Jeśli jeszcze będziesz chciała coś wiedzieć to pytaj
Pozdrawiam!


DOCZEKANA od 15.10.2014.

Offline

#10 2013-08-27 22:53:20

 Blondi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-27
Posty: 41

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Dzięki wielkie
Ufff dobrze, że pokoje do bez dozorowego tak wyglądają, bo to co mieliśmy do tej pory to kompletna tragedia była -.- ;p
Martwią mnie tylko te telefony, że tak rzadko No ale cóż już lepiej rzadziej pogadać przez tel niż jeździć 500 km na widzenie, więc może jakoś przeżyjemy ;p
Teraz mam tylko nadzieję, że go przeniosą bez problemu

Ostatnio edytowany przez kasiajjj (2014-04-12 20:00:20)


Gdziekolwiek jestem, cokolwiek robię, sercem i duszą jestem przy tobie!
Pamiętaj, że myślę o tobie i kocham Cię, w każdym moim słowie, w każdym moim czynie, zawsze, do końca, nawet jak świat przeminie...  http://s13.rimg.info/ceb39d10a6411ac3232c51879e0890b8.gif

http://elapso.pl/suwaczek/Blondi/FAF450/FF1008/FC5421/FC4C17/13645.png
http://elapso.pl/suwaczek/Blondi/F7B7EA/FF14E8/FF0DFF/FF12EF/13045.png

Offline

#11 2013-09-04 10:40:58

Kikunia25

Gość

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Witam Wszystkie Czekające

Mój Ukochany został przewieziony z ZK Siedlce (zamkniety) na Białołękę (półotwarty). Mam pytanie odnośnie widzeń. Wg litery alfabetu przysługują Nam w czwartki. Niestety ja pracuje..:mur:Tam w Siedlcach w niedziele nie było problemu..A tutaj niedziela jest dniem odwiedzin dla osadzonych pracujących..Jak można rozwiązać ten problem..?
Druga kwestia przepustek...Mój Miś dostał aż 2 lata.4 miesiące Go nie ma przy mnie. Czy na Białołęce istnieją przepustki.? Słyszałam,że o wokandzie czy przepustkach można zapomnieć:( Że jest baaardzo ciężko... Jestem coraz bardziej załamana..
Chyba nie potrafię się jeszcze odnaleść na tym forum. Plis o pomoc

#12 2013-09-04 12:24:14

 Barbie

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2013-03-22
Posty: 479

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Kikunia25 możesz napisać prośbę do dyrektora, o umożliwienie widzeń w niedzielę z tego względu, że pracujesz

Też słyszałam, że na Białołęce bardzo ciężko o przepustki, ale może to nie jest jego ZK docelowy i jeszcze gdzieś go przewiozą?
Jeszcze jedno, to, że może ubiegać się o przepustkę, nie znaczy, że musi ją dostać. Może, ale nie musi.
Znam skazanych, którzy odbywali kary w ZK półotwartych i nigdy przepustek nie mieli
wpz jest po 1/2, 2/3, lub 3/4 kary, to zależy czy pierwszy raz karany z art 65 lub bez, czy recydywista, czy multirecydywista



Watek o przepustkach http://www.zamuramizk.pun.pl/viewtopic.php?id=65
a tu  wpz http://www.zamuramizk.pun.pl/viewtopic.php?id=44

Ostatnio edytowany przez kasiajjj (2014-04-12 20:02:11)


"Sprawiedliwość jest to istota teoretyczna, wcielona w zbiór indywiduów zmieniających się bez ustanku, których dobre intencje i pamięć są, jak one, niezmiennie wędrowne"

- Honoré de Balzac

Offline

#13 2013-09-04 19:33:28

CzArNa MaMbA

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 156

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Kikunia Twój przebywa w areszcie na Białołęce jako skazany czy w zakładzie karnym na Białołęce,bo to różnica...
Jeśli jest w aś to trochę dziwne,że tu go przywieźli do odbywania kary Chyba,że pisał o szkołę i będzie tu do niej chodził...
Z resztą jeśli chodzi o zk to tutaj też rzadko kiedy kogo zwożą do odbycia kary.Raczej zostają Ci,którzy tu zostali przywiezieni lub się stawili do odbycia kary i mają jakieś nieduże wyroki albo załapali się do pracy.Z Białołęki to raczej non stop wywożą do innych zk niż przywożą do odsiadki...
A nie ma ten Twój jakiejś sprawy jeszcze w toku w Wa-wie lub okolicach???

Jeśli chodzi o przepustki to kiedyś owszem było ciężko i trudno.Teraz się dużo zmieniło na plus i ja akurat dobrze wspominam Białołękę,jeśli chodzi o wszelkie przywileje.Mieliśmy intymne,przepustki i otwartą grupę przepustkową oraz mąż tu dostał R2,ale wiadomo,że wszystko zależy od skazanego,jego zachowania itp,itd...
Ale chodził na Białej do szkoły,a zaraz po jej ukończeniu pojechał w Polskę.
Jeśli chodzi o wokandy to też nie ma reguły i jak wszędzie zależy od wielu rzeczy.Znam takich,którzy z Białołęki wychodzili z pierwszej...


A pogaduchy są tu:
http://www.zamuramizk.pun.pl/viewtopic. … 841#p28841
Zapraszam


DOCZEKANA od 15.10.2014.

Offline

#14 2013-09-06 21:42:52

Kikunia25

Gość

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Cześć Kochane
Byłam u mojego Misia w czwartek. Powiem Wam, ze ten ZK to tragedia. 100 razy gorszy niż Siedlce. Wychowawca antypatyczny, i juz z góry przekreślil szanse na wnioski narodowe. Powiedział ze moje Kochanie jest zbyt pewny siebie i roszczeniowy. Co za bzdura..
Mój Skarb powiedział ze jedzenie tragiczne. Po tym jedzeniu ma problemy z żoładkiem. I żywi sie samym chlebem... Na widzeniu kupiłam mu 3 obiady !!! I 4 batony. Taki był głodny. Ja sie poplakalam z bezsilności.
Niestety jest to jego docelowy Zk... Napisał oczywiście prośbę o przeniesienie ale wiecie jak to jest z tym...
Rozmawiałam z dyrektorka tego zakładu..była dosyć sympatyczna ale kompletnie nie przyjęła do wiadomości tego o czym wspomniałam.
Ps. Na widzeniu jak pocalowalam Go to ten pier... Strażnik wydarl sie na cała sale ze zaraz jakiś kwit dostanie.
Oni sa potworami bez serca. Życzę takim ludziom żeby przytrafiło im sie to samo. Żeby tak samo cierpieli. Wiem ze moze pomyślcie, że jestem nienormalna ale takie mam zdanie...

#15 2013-09-07 00:42:17

 Barbie

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2013-03-22
Posty: 479

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Kikunia, czasem nasi Panowie zachowują się inaczej w tym państwowym przybytku, niż nam mówią.

Uważam, że czasem trzeba spojrzeć tak bardziej pośrodku na to co mówi jedna i druga strona.

Ja wiem, że kochasz, tęsknisz, że martwisz się o partnera, ale na to jak tam jest nie masz żadnego wpływu.

I wiem, co czujesz jeśli chodzi o wyżywienie - Mój M będąc w jednym ZK też prawie nie przyjmował posiłków, do tego ja nie byłam w stanie robić mu zakupów, paczki były ubogie...
Ale z drugiej strony - czy ja go tam wsadziłam? Czy był tam na własne życzenie?


"Sprawiedliwość jest to istota teoretyczna, wcielona w zbiór indywiduów zmieniających się bez ustanku, których dobre intencje i pamięć są, jak one, niezmiennie wędrowne"

- Honoré de Balzac

Offline

#16 2013-09-07 22:41:11

CzArNa MaMbA

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 156

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Kikunia pytam po raz kolejny czy Twój jest w aś czy w zk na Białołęce,bo to różnica.To jest wątek o areszcie śledczym,a podejrzewam,że Twój jest w zakładzie karnym.
Szczerze to jestem zdziwiona Twoją opinią...A jedzenie to nie oszukujmy się,ale w którym zk/aś jest dobre?
No i skoro wychowawca wydał taką opinię w tak krótkim czasie to może coś w tym jest...?
Tak,jak napisała Barbie czasem trzeba brać poprawkę na to,co mówią nasi kochani...


DOCZEKANA od 15.10.2014.

Offline

#17 2013-09-11 12:49:05

Kikunia25

Gość

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Tak, mój przebywa w ZK..
Dziewczyny zdziwiło mnie,że nie można porozmawiać telefonicznie z wychowawcą...więc postanowiłam to zrobić osobiście..
Moje odczucia..? Człowiek antypatyczny, bardzo ale to bardzo wulgarny. Postanowiłam działać i napisałam skargę do dyrekcji..
Poskutkowało zmienili Mojemu oddział-teraz jakaś kobieta objęła nad moim Misiem wychowawstwo.
Ja wiem Kochane,że czasami Nasze Słonka się mijają z prawdą..ale jak mój był w Siedlcach zbierał same wnioski nagrodowe
Tutaj jest z tym mega ciężko...

#18 2013-09-12 21:39:52

 Barbie

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2013-03-22
Posty: 479

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Ech... Kikunia, czasem tacy wychowawcy z "jajami", którzy początkowo mega negatywne dają wrażenie, są zdecydowanie lepsi od tych super miłych, którzy po byle błędzie potrafią wbić nóż w plecy...


"Sprawiedliwość jest to istota teoretyczna, wcielona w zbiór indywiduów zmieniających się bez ustanku, których dobre intencje i pamięć są, jak one, niezmiennie wędrowne"

- Honoré de Balzac

Offline

#19 2013-09-17 11:30:35

WOKANDA NA BIAŁOŁECE

Gość

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Hej dziewczyny ,

Na samym początku witam was gorąco , jestem na forum nowa , ale chciała bym poruszyc temat wokandy w Warszawskim Areszcie na
Białołece. Moj mąż przebywa w tym zakladzie i bedzie przebywał jeszcze przez 2lata i 9 miesiecy słyszałąm , że w tym zakladzie bardzo ciezko jest wyjsc na pierwszej wokandzie i wogole ogolnie jest ciezko z przepustkami itd. Nie rozumiem tego dlaczego w innych wiezieniach osadzeni moja wieksze szanse na wyjscie z pierwszej wokandy. Oczywiscie mowie tu o osobach , ktore chcą sie zmienic maja same pozytywne opinie itd. Myślę ,żę moze warto by bylo naglosnic ten temat przez program telewizyjny typu Uwaga , Interwencja czy ktoras z was jest za????? piszceie do mnie na emeila a.wozniakowska@najdeal.pl

#20 2013-09-25 13:00:44

 Blondi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-27
Posty: 41

Re: AŚ WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Hmmm to dziwne, co piszecie, bo ja właśnie słyszałam, że na Białołęce jest najłatwiej wyjść z pierwszej wokandy do domu... Mój misiek też tak słyszał od kolegów spod celi, którzy siedzieli na białej...
Dlatego właśnie staramy się, żeby go tam przenieśli, bo nie dość, że blisko mnie, to jeszcze łatwiej wyjść i lepsze widzenia, a przynajmniej ja mam takie info...
To ja już sama nie wiem, czy dobrze robimy, mam przez was wątpliwości teraz co do tego przeniesienia...


Gdziekolwiek jestem, cokolwiek robię, sercem i duszą jestem przy tobie!
Pamiętaj, że myślę o tobie i kocham Cię, w każdym moim słowie, w każdym moim czynie, zawsze, do końca, nawet jak świat przeminie...  http://s13.rimg.info/ceb39d10a6411ac3232c51879e0890b8.gif

http://elapso.pl/suwaczek/Blondi/FAF450/FF1008/FC5421/FC4C17/13645.png
http://elapso.pl/suwaczek/Blondi/F7B7EA/FF14E8/FF0DFF/FF12EF/13045.png

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Signal Appartments