Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2013-03-05 11:43:58

 Niezapominajka86

Admin

Skąd: Pomorze,blisko morze :)
Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 910

ZK MALBORK

ul. Poczty Gdańskiej 19A
82-200 Malbork
Tel./Fax: (55) 646-05-00 / (55) 272-94-11
Konto depozytowe
Wpłat na konto depozytowe osadzonego można dokonywać za pomocą przekazu pocztowego wg wzoru:

Odbiorca: [Nazwa Jednostki Służby Więziennej]
Wpłacający: [imię i nazwisko]
Wpłacający: [adres]

Tytuł przelewu:
dla: [imię i nazwisko osadzonego], s. [imię ojca osadzonego]

Konto bankowe:
NBP O/O GDAŃSK
Poczty Gdańskiej 19 A
Malbork
40 1010 1140 0050 4713 9120 0000
Dla interesantów
Dyrektor jednostki przyjmuje interesantów w następujących dniach:
Poniedziałek: 8.00-15.00
Wtorek: 8.00-15.00
Środa: 8.00-15.00
Czwartek: 8.00-15.00
Piątek: 8.00-15.00

Zakład Karny w Malborku jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego dla mężczyzn odbywających karę po raz pierwszy z oddziałami :
- aresztu śledczego dla mężczyzn
- zakładu karnego typu zamkniętego dla młodocianych mężczyzn
Pojemność zakładu została określona na 254 miejsca. Jednostka usytuowana jest w centrum miasta.

Zasady udzielania widzeń :

- Widzenia odbywają się w soboty, niedziele oraz święta Wielkiej Nocy i Bożego Narodzenia  w sali widzeń w godz. od 800 do 1600.
- W uzasadnionych wypadkach, za zgodą dyrektora, można udzielić widzenia w innym dniu.
- Zapisy osób przybyłych na widzenia odbywają się w godz. od 800 do 1500.
- Widzenia tymczasowo aresztowanych z osobami małoletnimi do lat 15, udzielone na podstawie zezwolenia organu dysponującego bez obecności opiekuna z wolności, odbywają się w soboty pod opieką wychowawcy.
- Widzenia osadzonych z osobami powyżej 75 roku życia, posiadającymi I grupę inwalidzką lub osobami o widocznej niepełnosprawności oraz widzenia z kobietami o widocznej ciąży, udzielane są w pierwszej kolejności.
- Przed rozpoczęciem widzenia osadzony i osoby go odwiedzające zajmują miejsca wskazane przez funkcjonariusza prowadzącego widzenia. Zabrania się samowolnych zmian wyznaczonego miejsca, pod rygorem przerwania widzenia lub zakończenia go przed czasem. Do wydania decyzji w tym względzie uprawniony jest funkcjonariusz prowadzący widzenia.
- Podawanie i przyjmowanie w trakcie widzeń przedmiotów nie objętych zezwoleniem dyrektora jest niedopuszczalne.
-  żywnościowe i napoje zakupione przez odwiedzających na terenie zakładu można spożywać wyłącznie podczas widzenia udzielonego przy oddzielnym stoliku.
- W trakcie widzenia zezwala się osobom odwiedzającym na dokonanie zakupów
i zabranie przez osadzonych do celi środków higienicznych oraz przedmiotów osobistego użytku, innych niż odzież, bielizna i obuwie.

Zasady przyjmowania paczek :

Osadzony ma prawo otrzymać raz na kwartał paczkę żywnościową o wadze do 5kg, a za zezwoleniem Dyrektora paczki z niezbędną mu odzieżą, bielizną, obuwiem i innymi przedmiotami osobistego użytku oraz środkami higieny i lekami. Paczki odzieżowe i higieniczne przyjmowane są jedynie w twardym opakowaniu.
Nie przyjmuje się paczek :

- bez spisu zawartości;
- żywnościowych których ciężar wraz z opakowaniem przekracza 5kg;
- higienicznych, odzieżowych zawierających artykuły inne niż określone w zezwoleniu Dyrektora;
- zawierających artykuły, których sprawdzenie jest niemożliwe bez naruszenia w sposób istotny ich zawartości.

Źródło : http://sw.gov.pl/pl/okregowy-inspektora … ex,50.html

Offline

#2 2014-11-05 21:29:13

wytęskniona :(

Gość

Re: ZK MALBORK

w mojej ocenie nie jest tam najgorzej, na widzenia nie ma kolejek, wlasciwie zaraz sie wchodzi, przy wychodzeniu trzeba jednak chwilke poczekac, zanim doprowadza skazanego do celi. Funkcjonariusze ok, procz jednego pana, ktory mi zapadl w pamieci, poniewaz robi czesto problem z niczego.
na widzeniach mozna siedziec obok siebie, skazani musza nosic te smieszne mundurki.
nie ma widzen intymnych, sa bezdozorowe w oddzielnym pomieszczeniu. Funkcjonariusz srednio 5 razy przerywa 2-godzinne takie widzenie sprawdzajac czy zyjemy .
Moj dzwoni codziennie w godz od 8-17. raczej raz dziennie, no chyba ze ublaga. telefony trwaja roznie, od 6 min do nawet 30. zalezy jaki oddzialowy.
jak mi cos jeszcze wpadnie to napisze, albo poprostu pytac

#3 2019-05-02 11:46:25

Wercia

Gość

Re: ZK MALBORK

wytęskniona :( napisał:

w mojej ocenie nie jest tam najgorzej, na widzenia nie ma kolejek, wlasciwie zaraz sie wchodzi, przy wychodzeniu trzeba jednak chwilke poczekac, zanim doprowadza skazanego do celi. Funkcjonariusze ok, procz jednego pana, ktory mi zapadl w pamieci, poniewaz robi czesto problem z niczego.
na widzeniach mozna siedziec obok siebie, skazani musza nosic te smieszne mundurki.
nie ma widzen intymnych, sa bezdozorowe w oddzielnym pomieszczeniu. Funkcjonariusz srednio 5 razy przerywa 2-godzinne takie widzenie sprawdzajac czy zyjemy ;).
Moj dzwoni codziennie w godz od 8-17. raczej raz dziennie, no chyba ze ublaga. telefony trwaja roznie, od 6 min do nawet 30. zalezy jaki oddzialowy.
jak mi cos jeszcze wpadnie to napisze, albo poprostu pytac

To prawda kolejek brak.... Idzie szybko sprawnie mój partner jest na P1 ostatnio codziennie dzwoni po 10min, widzenie 2razy w miesiącu po 1h a nawet czasem i dłużej o 30min.... Najgorszy był na początku ten haos w małym pomieszczeniu ale nauczyłam się skupić na nim i rozmowie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Резиденция Изумруд