Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2016-02-29 09:17:19

Asiulka

Gość

Odroczenie wokandy

Witam

mam takie pytanie mój łobuz miał 18 lutego wokande wpz... Została odroczona bo sędzia stwierdził, że musi wysłać zlecenie do kuratora o wywiad środowiskowy u mnie w domu ( czy po wyjściu będzie mieszkał u mnie)

Dziś zadzwoniłam do sekretariatu kuratora ze swojego regionu i podobno zlecenie jeszcze nie dotarło. Nie wiecie ile to moze trwać?

#2 2016-02-29 23:58:56

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

Re: Odroczenie wokandy

Myślę, że jakoś w granicach 2 tygodni, zależy kiedy zostało wysłane takie pismo z zakładu, a tutaj ciężko określić dokładnie..


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#3 2019-05-25 22:32:36

Karolajn

Gość

Re: Odroczenie wokandy

Asiulka napisał:

Witam

mam takie pytanie mój łobuz miał 18 lutego wokande wpz... Została odroczona bo sędzia stwierdził, że musi wysłać zlecenie do kuratora o wywiad środowiskowy u mnie w domu ( czy po wyjściu będzie mieszkał u mnie)

Dziś zadzwoniłam do sekretariatu kuratora ze swojego regionu i podobno zlecenie jeszcze nie dotarło. Nie wiecie ile to moze trwać?

.
Wiem że minęły 3 lata od twojego postu. Ale jestem w tej samej sytuacji. Po jakim czasie miałaś wywiad? O co pytał kurator i czy udało się Lobuzowi po tym wywiadzie dostać warunek?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Noclegi Tadżykistan