Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#21 2016-07-10 16:55:27

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

Re: ZK UHERCE MINERALNE

Corkaskazana kwestia skuteczności terapii w znacznej mierze zależy od chęci zainteresowanego.. mojemu np. terapia za murami nie dała nic, niezbyt się tam przykładają z tym oddziaływaniem, chociaż chwalili go i w ogóle do wszystkiego był chętny, ale niestety nie pomogli mu w aspekcie psychologicznym - przepracowaniu problemów, których jedynie wierzchołkiem był nałóg.. był to co prawda inny zakład, ale wydaje mi się, że co innego terapia w zakładzie, a co innego, gdy faktycznie po wyjściu sam zgłosi się do placówki terapeutycznej dla uzależnionych.


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#22 2017-07-04 16:37:15

OlaLa

Gość

Re: ZK UHERCE MINERALNE

Czyktoś wie, jak teraz wygląda praca odpłatna/nieodpłatna dla więźniów w ZK w Uhercach?

#23 2017-07-19 00:22:32

M@la

Użytkownik

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2016-04-30
Posty: 46

Re: ZK UHERCE MINERALNE

Ktos mi powie jak to teraz jest w Uherach? Dzisiaj mojego Ad. tam przewiezli. Kestesmy po kasacj. Rok temu odsiedzial 6tygodni, teraz ponad 2.5mc. Przed nami jeszcze 24mc. Byl pod "reka" w Kielach, pozniej w Pinczowie wczoraj sie dowiedzielismy ze jedzie na Uherce. Myslicie ze jest szansa na powrot do Kielc? Wie ktos jak widzenia i inne rzeczy w Uherach?

Offline

#24 2019-05-02 12:54:10

Zaneta

Gość

Re: ZK UHERCE MINERALNE

Cześć, mój brat jest w tym zakładzie macie jakieś nowe informacje jak tam jest?

#25 2019-05-02 13:48:36

 CzekamNaCiebie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-11-19
Posty: 821

Re: ZK UHERCE MINERALNE

Ja nie wiem zbyt wiele ale koleszka mojego S pojechal tam na terapie twierdzil ze jest lepiej niz w zk pinczow z wokandami itp i mial sie starac zeby tam zostac a okazalo sie ze wokandy itp sa jeszxze gorsze niz w poprzednim zk i juz chce wracac

Offline

#26 2021-01-08 18:32:56

Jotka

Gość

Re: ZK UHERCE MINERALNE

Witam czy ma ktoś aktualne informacje jak wygląda teraz sytuacja z wokandami.

#27 2021-01-16 16:04:20

Nikt ważny

Gość

Re: ZK UHERCE MINERALNE

OsadzonyLu napisał:

Jeśli ktoś jest zainteresowany warunkami w ZK Ucherce (sczególnie WPZ) to służę pomocą, najlepiej na PW. Powiem jednak krótko - nie jest kolorowo. Wiem co piszę bo osobiście tam "odpoczywałem", wyszedłem stosunkowo niedawno i mam świeże info.

Czy mógł byś coś więcej opowiedzieć o tym zakładzie mój mąż tam przebywa i za miesiąc będzie mógł pisać na wokandę. Jak tam jest czy ma możliwość wyjścia z pierwszej wokandy proszę o informację

#28 2022-01-31 19:00:18

Martek

Gość

Re: ZK UHERCE MINERALNE

[Czy dowiedziała się Pani coś więcej?
Dziś trafił tam po terapii mój mąż i zastanawiamy się czy powinien tam zostać czy strac się o przeniesienie do Pińczowa.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hotels-world.pl