Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2014-04-29 16:32:07

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

AŚ KRASNYSTAW

ul. Poniatowskiego 27
22-300 Krasnystaw

Areszt Śledczy w Krasnymstawie pełni funkcję  zakładu karnego typu półotwartego i otwartego dla recydywistów penitencjarnych

WIDZENIA

1. Widzenia dla osadzonych odbywają się w czwartki i niedziele w godz. 8.30 – 15.30, oraz drugi dzień  świąt Wielkiej Nocy i 26 grudnia drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Zgłoszenia na widzenia przyjmowane są w godz. 8.00 – 14.00  w dniu widzenia.

2. W innych dniach i godzinach osadzony może otrzymać widzenie za zezwoleniem dyrektora.

3. Widzenia udzielaną są w sali widzeń, znajdującej się w budynku administracji aresztu.

4. Udzielanie widzeń odbywa się według kolejności przyjmowanych zgłoszeń od osób odwiedzających.

5. Osadzony w czasie widzenia zobowiązany jest zachować się w sposób niezakłócający spokoju i porządku widzeń, z poszanowaniem praw innych osób. Zabrania się samowolnej zmiany miejsca wyznaczonego przez funkcjonariusza, porozumiewania się z osobami postronnymi (poza osobami go odwiedzających) oraz przyjmowania jakichkolwiek przedmiotów od osób odwiedzających.

6. W czasie widzeń osoby odwiedzające mogą dokonywać zakupów artykułów żywnościowych i napojów w sklepie znajdującym się w wydzielonym pomieszczeniu sali widzeń.

7. Wykaz artykułów dopuszczonych do sprzedaży oraz ich ceny podawane są do wiadomości zainteresowanych, w miejscu dokonywania zakupów.

Widzenia  ze skazanymi na terenie aresztu udzielane są w pierwszej kolejności  kobietom w zaawansowanej ciąży, osobom dorosłym będącym rodzicami lub opiekunami prawnymi z dziećmi do lat 3, niepełnosprawnym ze znaczną dysfunkcją ruchu (poruszającym się na wózku lub o kulach) oraz powyżej 75 roku życia.

Paczki dla skazanych szczegóły na stronie http://sw.gov.pl/strona/dla-interesanto … krasnystaw

Szczegóły: http://sw.gov.pl/jednostka/areszt-sledczy-krasnystaw

Ostatnio edytowany przez renia (2017-01-11 20:10:31)


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#2 2014-04-29 17:39:30

 Barbie

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2013-03-22
Posty: 479

Re: AŚ KRASNYSTAW

Byłam tylko raz w tym Areszcie, ale byłam pozytywnie zaskoczona. Funkcjonariusze pozytywnie nastawieni, uśmiechają się, pożartują. Najlepsze wrażenie zrobiła na mnie sala widzeń.
Nie ma boksów, tylko normalne stoliki. Sala podzielona jakby na 2 części, gdzie w jednej można czuć się niemal jak na widzeniu bezdozorowym.

Z tego co słyszałam mają zmieniać przeznaczenie tej jednostki na ZK typu półotwartego dla recydywistów, ale pewna w 100% nie jestem


"Sprawiedliwość jest to istota teoretyczna, wcielona w zbiór indywiduów zmieniających się bez ustanku, których dobre intencje i pamięć są, jak one, niezmiennie wędrowne"

- Honoré de Balzac

Offline

#3 2016-03-20 18:23:47

czarnullka

Gość

Re: AŚ KRASNYSTAW

Jeździłam tu na widzenia przez dwa miesiące. Sala widzeń wygląda jak w jakimś małym barze tylko czyściej jest Można spokojnie się przytulać, bo nie ma obowiązku siedzieć na przeciwko siebie więc na kolanach osadzonemu można siadać

Na widzenie długo się nie czeka. Na sali jest 12 stolików z czego 2 są ukryte z kącikiem dla dzieci. Są też dwa stanowiska pleksy.

Barbie Coś tam zmienili w tym kierunku, bo mój tam był na R2

#4 2016-09-25 09:49:12

Mika

Gość

Re: AŚ KRASNYSTAW

Czy w Krasnystawie siedzą R1?  I jak tam wygląda sytuacja z telefonami od skazanych? Dzięki serdeczne za informację...

#5 2016-09-25 10:12:41

czarnullka

Gość

Re: AŚ KRASNYSTAW

Nie ma tam R1

#6 2017-07-13 19:50:37

Martyna

Gość

Re: AŚ KRASNYSTAW

Ktoś z was jeździł może na widzenia intymne do tego zk?

#7 2017-07-13 23:00:09

czarnullka

Gość

Re: AŚ KRASNYSTAW

Martyna ja jeździłam

#8 2017-07-14 05:35:50

Martyna

Gość

Re: AŚ KRASNYSTAW

Możesz napisać jak wygląda sala do intymniaków i czy trudno dostać takie widzenie?

#9 2017-07-14 06:11:21

renia

Gość

Re: AŚ KRASNYSTAW

Byłam na bezdozorowym, jest tam stolik,dwa krzeselka i stolik i krzesełka dla dzieci (i jakieś książeczki). Kamery brak, drzwi się nie zasuwa, każdy może wejść. Nie wiem czy do intymniaków jest inme pomieszczenie

#10 2017-07-14 09:09:56

czarnullka

Gość

Re: AŚ KRASNYSTAW

Renia to jest jedyne pomieszczenie do tego typu widzeń. Każdy może wejść ale jak raz się jeden gad naciął i wszedł gdy para się i teraz pukają najpierw i mówią, że koniec. Jak osadzony otrzyma zgodę to tylko przy zgłaszaniu się na widzenie musisz powiedzieć, że na bezdozorowe widzenie, bo jak już wejdziesz i dasz dokumenty to będzie za późno. Czy trudno dostać wydaje mi się, że nie, bo my mieliśmy od razu jak tylko tam go wywieźli.

#11 2017-07-14 10:07:59

renia

Gość

Re: AŚ KRASNYSTAW

Czarnullka a to pomieszczenie za łazienką, co tam jest kanapa,stolik i krzesla?

#12 2017-07-14 15:09:05

czarnullka

Gość

Re: AŚ KRASNYSTAW

Renia pomieszczenia z łazienką nie było w Krasnymstawie tylko tamto co wymieniłaś wcześniej. Pomieszczenie z łazienką w Lublinie było

#13 2017-07-14 17:04:55

renia

Gość

Re: AŚ KRASNYSTAW

ZA łazienką

#14 2017-07-14 21:29:46

czarnullka

Gość

Re: AŚ KRASNYSTAW

Renia oj mój błąd Nie wiem czy tamto pomieszczenie jest używane, bo wszystkie intymne odbywały się w tym pokoiku ze stolikami, a nam mówili, że innej sali do intymnych nie ma.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Cayman Islands