Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2017-06-24 21:52:38

Paulina88

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-06-24
Posty: 22

dołek policyjny przedłużony

Witajcie.

Może niepotrzebnie zakładam nowy temat czy w ogóle, że na tym forum, ale kiedyś tu już byłam i pisałam o moim narzeczonym.
Zacznę od tego, że mój narzeczony 9 lat temu był skazany na 6,5 roku ale po 5 wyszedł - artykuł 286 KK.
Po wyjściu założył własną działalność. Szło mu naprawdę całkiem nieźle. W 2014 roku pewien kontrahent go oszukał, przez co mój TŻ miał problemy. We wrześniu zatrzymała go policja, aresztowano go na 14 miesięcy. Sprawę.. wygrał! Został uniewinniony! Sprawę tą przełożono do innego miasta, gdzie sama sędzina była zażenowana prokuratorem, który tą sprawę założył. Po tych 14 miesiącach kiedy wyszedł, mój TŻ ponownie założył działalność (tamtą zawiesił i nie wrócił do niej). I teraz również mogę powiedzieć, że szło mu super. W sumie to każdy był z niego dumny, że wyszedł na prostą, nawet moi rodzice. Ale nie o tym..
Finansowo był / jest dobrze ustawiony. Przedwczoraj znów wydarzyła się bardzo niemiła niespodzianka. Przyjechała policja. Pod nakazem przeszukania (nie zatrzymania) wtargnęli do domu chłopaka, zaczęli szukać dokumentów, zabrali laptopy. Zatrzymali jednak i mojego TŻ (tak jak pisałam, bez nakazu). Z tego co wiem (a byłam tam na miejscu, gdy oni byli), nic nie znaleźli. Ze wstępnej rozmowy z mecenasem dowiedziałam się, że chodzi o próbę wyłudzenia kredytu. Kiedy chłopak się dowiedział o tym, to się zaśmiał, bo jest bardzo dobrze ustawiony finansowo i nie potrzebuje żadnych dodatkowych źródeł finansowych itp.. . Wszyscy jesteśmy w szoku, nawet ostatnio z nim rozmawiałam (przed tą sytuacją) czy nie ma żadnych kredytów, powiedział, że nie. Zatrzymali go na 48 godzin. Dziś mija 48h, dziś pojechał do niego p.mecenas i powiedział mi, że przedłużyli mu "dołek" o kolejne 48 godzin. Z tymże z tego co wiem, to "dołek" może trwać 72 godziny! I moje pytanie czy któraś z Was / od Waszych TŻ tak mieli? W poprzedniej sytuacji, gdy go zatrzymali to już po 24 godzinach sędzia zaakceptowała wniosek proukartora o areszt. Nie wiem, robię sobie złudne nadzieje, ale znów jestem załamana i nie wiem jak być powinno.. Proszę Was o poradę, ewentualnie Wasze doświadczenia w tej sprawie..
Dziękuję.

Offline

#2 2017-06-25 11:44:52

niziołek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-06-09
Posty: 65

Re: dołek policyjny przedłużony

Mojego trzymali też na dłużej a to dlatego że czekali aż sędzia poprowadzi sprawę o areszt i ze względu na weekend odbyła się odrazu w poniedzialek

Offline

#3 2017-06-25 12:22:36

Paulina88

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-06-24
Posty: 22

Re: dołek policyjny przedłużony

i dostał ten areszt?
a podobno powinni trzymać nie dłużej niż 72h ...

Offline

#4 2017-06-25 20:25:13

renia

Gość

Re: dołek policyjny przedłużony

Paulina tu http://sprawy-karne.biz.pl/zatrzymanie/ masz bardzo ładnie opisane. Jeśli więc jest zatrzymany dłużej to najprawdopodobniej został aresztowany. Niestety w tym temacie się nie znam,więc mogę się mylić.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hotelstayfinder.com