Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#61 2017-02-12 17:19:26

Gumie

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

madziamrk napisał:

Z telefonami to tam masakra co 6 dni na 5 min właśnie ...

Witajcie widzę że już dawno ktoś tu zaglądał a szkoda Zaklad Karny w Tarnowie jest najgorszym i najbardziej fałszywym i niesprawiedliwym ZK w Polsce Jest to państwo w państwie  za którego murami dzieja sie rzeczy które są skrzętnie ukrywane przez SW Ale jak to w życiu bywa prawda zawsze wygrywa
Począwszy od przeprawy przez bramę poddając się kontroli pozostawiacie swoje rzeczy w szafkach nie podejrzewają ze tak cudowna SW bardzo dokłazdnie je przeszukuje pod waszą nieobecność Po ostatniej wizycie w tym ZK jestem tego pewny Ha skoro dopuszczacie się takich uchybień odkladajcie rzeczy w identyczny sposób jak leżały pośpiech was zgubi zobaczycie Czy naprawde oni są nietykalni nie chce pisać numerów służbowych dwóch funkcjonariuszy którzy bez żadnego zastanowienia stosują przemoc fizyczna która kończy się strasznymi okaleczeniami ciała i psychiczną też  Ludzie pisze w szczególności do was bezduszne typy ogarnijcie się osadzony to też człowiek i ma swoje prawa
Jestem przekonany że karma do was wróci i nawet CBŚ za to beknie bo skrzętnie macza tam swoje łapy Ludzie nie można być obojętnym piszcie skargi jedna za drugą tylko w taki sposób możemy pomóc tym którzy zbladzili w swoim życiu i wylądowali w tak bezdusznym ZK

#62 2017-03-06 02:02:48

Adi

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

PaulPB napisał:

nie polecam nikomu tego zakładu.

Rzeczywiście masz wpływ na to gdzie pójdziesz siedzieć

#63 2017-06-15 17:43:53

Luc

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Na to gdzie idziez siedzieć nie masz wplywu,ale na to gdzie będziesz siedział masz wpływ.Najprostrzy sposób do wyjazd tzw. na szkołę a tych jest sporo w kraju.

#64 2017-06-15 17:48:47

Luc

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Może teraz będzie trochę lżej w Tarnowie bo Koziara poszedł na emeryturę.Nie wiem kto jet teraz dyrektorem,ale wg mnie mogliby dać to Serafinowi,za mnie był jeszcze kierownikiem penitencjarnym,ale teraz jako zastępca dyrektora...może.Osobiście dobrze go wspominam,zawsze to co mówił to robił,bez ściemy.Jak się czegoś nie dało to odrazu było wiadomo a nie obiecanki cacanki.

#65 2023-03-26 11:13:05

Doha

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2


Czy sa jakies aktualne informacje o tym zk? Moj tam siedzi a ja mam strasznie daleko do niego bo ok 500 km nie moze sue ze mna kontaktowac ani widziec. Listy od niego nie dochodza albo sa przetrzymywane po 2 miesiace. Niemam z nim kontaktu i niczego nie moge sie dowiedziec. Jestem zrozpaczona bo mam zero kontaktu a wiadomo co bapisze w liscie skoro wszyscy je czytaja

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldhotels-in.com