Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#21 2017-03-28 17:13:03

Martusia11

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-12-17
Posty: 2948

Re: OZ OLSZTYN

dzasti nie wiem czy obecnie ktoś jest ale znamy dziewczyny, których mężowie tam byli. Co chcesz wiedzieć?  Tak myślałam że poleci na oz.


Razem po 476 dniach

Offline

#22 2017-03-28 19:47:26

malgosia

Gość

Re: OZ OLSZTYN

też bardziej mi leżał oz ten lub Kikity ten drugi znam  Olsztyn nie bardzo ..

#23 2017-03-30 06:15:45

dzasti

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-03-26
Posty: 18

Re: OZ OLSZTYN

Witajcie, a no generalnie wszystko? Jak służba więzienna, inni osadzeni etc? Pojadę tam naprawdopodobniej w weekend to będę coś wiedzieć i napiszę:)

Offline

#24 2017-03-30 21:38:18

dzasti

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-03-26
Posty: 18

Re: OZ OLSZTYN

wiem na chwilę obecną tyle, że na talon czekał 1 dzień:) I nie musi mi go dostarczać wcześniej mogę zawieść rzeczy i przekazać bo talon mają " na bramie" jeśli wszystko się będzie zgadzać paczka przekazywana jest od razu.

Offline

#25 2017-04-09 17:31:32

dzasti

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-03-26
Posty: 18

Re: OZ OLSZTYN

Dodam może parę informacji gdyby ktoś był zainteresowany. Mój M został przewieziony z Służewca do Olsztyna. Byłam tam już na widzeniu. Po wejściu do AS otrzymujemy od razu karteczkę do wypełnienia, którą z dowodem oddajemy strażnikowi. Następnie czekamy aż zostaniemy wpuszczone do pomieszczenia, gdzie możemy zdeponować swoje rzeczy. Na widzenie możemy wziąć cały portfel bądź samą gotówkę. Następnie przechodzimy do budynku w którym odbywają się widzenia ( w moim  przypadku cała procedura trwała jakieś 20 minut, co było nie małym zdziwieniem gdyż na służewcu czekałam około 1,5/2 h) Sala całkiem przyjemna, jeden strażnik, nikt nie chodzi między stolikami ( minusem są zbyt duże stoły:)) Niestety dramatem są paczki, które realizuje się na miejscu. Na początku wypełniamy dokument z danymi osadzonego i swoimi, później strażnik nadzorujący je podpisuje i możemy udać się do kantyny. Niestety same podajemy listę produktów a pani sporządzają zakupy na bierząco, robią to strasznie wolno! wyobraźcie sobie gdy np 5 osób chce zrobić duże paczki- dramat a na widzenie mamy przecież godzinę. Obsługa w tej kantynie pozostawia wiele do życzenia. Plus jest taki, że osadzeni paczki odbierają zaraz po widzeniu i zabierają, je ze sobą ( należy pamiętać, że aby dostać paczkę higieniczną osoba osadzona musi wpisać się na listę, inaczej można zrealizować tylko spożywczą)na miejscu moża kupić coś ciepłęgo do picia i coś słodkiego. Nie podają żadnych obiadów.
Jeśli osadzony otrzymał zgodę na dodatkowe ubrania czy jakiś sprzęt możemy to zostawić po widzeniu u strażnika i w poniedziałek wszystko trafia do osadzonych.
Wszystkie wnioski rozpatrywany są na bieżąco, na nic nie trzeba czekać. Ja spotkałam się z bardzo uprzejmymi strażnikami, ale słyszałam, że różnie to bywa.
telefony są raz lub dwa dziennie po kilka minut. Cele nie są zamykanie na noc, osadzeni swobodnie przemieszczają się po swoich oddziałach. Gdyby ktoś miał jakieś pytania zapraszam:)

Offline

#26 2017-04-09 17:48:11

Martusia11

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-12-17
Posty: 2948

Re: OZ OLSZTYN

Dzasti piszesz AS chyba o Oz Ci chodziło taki szczegół. No i  znam ten ból  ze slamazarami z kantyny.  Z czasem pewnie dostanie KO tam nieźle mają wyjścia. Dziewczyny pisały ze np. na basen, mają też w schronisku ciekawe wyjścia do piesków na spacery.


Razem po 476 dniach

Offline

#27 2017-04-11 17:25:32

dzasti

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-03-26
Posty: 18

Re: OZ OLSZTYN

Tak, masz rację. Pisałam o Oddziale Zewnętrznym Aresztu Śledczego na Opolskiej.

Offline

#28 2017-06-30 14:43:36

Ja

Gość

Re: OZ OLSZTYN

Dzasti, Ale polotwartym czy otwartym?

#29 2018-03-07 23:19:40

 Beata229

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-01-15
Posty: 41

Re: OZ OLSZTYN

Jest tu jeszcze ktos kto bywal w oz olsztynie? Mam pytanie o widzenie, bo sa w soboty i niedziele od 8 do 15. I chciałam zapytać czy jak bym tam byla kilka chwil po 9 to dostane sie jeszcze na widzenie czy juz raczej brakuje numerkow i trzeba byc duzo wcześniej? Bo tak mam najwczesniejszy pociag z Warszawy i wczesniej sie nie wyrobie.

Offline

#30 2018-04-08 14:29:34

 Beata229

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-01-15
Posty: 41

Re: OZ OLSZTYN

Hej, byłam już na dwóch widzeniach wiec gdyby ktoś nowy potrzebował jakichś info to śmiało. Ogólnie całkiem dobrze oceniam tez zakład od strony widzeń. Procedura przed widzeniem idzie szybko, za pierwszym razem czekalam z 5 minut, dzis 10 i przyszedl strażnik i po kolejnych 10 bylismy juz odprowadzani na widzenie. Na sali tez ok, strażnik nie chodzi, nie czepia sie nawet czasem wychodzi, SW sa mili i uprzejmi, przynajmniej Ci na których trafilam. W kantynie można zrobić paczke, ale jak ktoś ma godzinke widzenia to polecam przez internet/poczte bo troche tam schodzi jak jest kolejka wiec szkoda czasu. Jedyny minus to duże stoliki takze ciężko z jakimś przytuleniem :-)  Mój R też nie narzeka jakoś specjalnie wiec chyba nie jest najgorzej, dzwonic może kiedy  chce od 7.15 jakos do 18 o ile dorwie wolna budke.

Offline

#31 2020-01-26 23:29:09

Olku

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-01-26
Posty: 71

Re: OZ OLSZTYN

Cześć. Jestem tu nowa i szukam informacji o Aś Olsztyn oddział zewnętrzny. Mój kochany w lipcu chce stanąć na wokandzie będzie już po połowie wyroku pozostaną mu niecałe 2 lata. Obecnie jest w As Suwałki na oddziale terapeutyczny.
Chciałam się dowiedzieć czy wiecie jak obecnie z warunkowym zwolnieniem z odbywania kary.. czy macie jakieś doświadczenia czy zdarzało się żeby ktoś wyszedł po pierwszej wokandzie.
Mój kochany ma bardzo dobrą opinię przeszedł szkolenia w Olsztynie teraz jest na terapii pracuję w zk . Może podpowiecie co zrobić żeby jak najszybciej był w domu?

Offline

#32 2020-11-03 07:18:04

Marcin

Gość

Re: OZ OLSZTYN

Z wokandami różnie ja stawałem na branzolote to za pierwszym razem dostalem ogólnie na oz jest spokój strażnicy wporzadku jak chcecie coś wiedzieć to piszcie

#33 2020-11-03 17:12:40

Olku

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-01-26
Posty: 71

Re: OZ OLSZTYN

Marcin a kiedy wyszedłeś?

Offline

#34 2023-07-16 19:25:03

Nie mogę zrobić przelewu

Gość

Re: OZ OLSZTYN

Witam.
Mam w Olsztynie na Opolskiej brata.Dzis
Próbowałam zrobić przelew i ciągle jakiś błąd
Czy w ogóle można robić przelewem z konta na
Konto.Czy trzeba przez pocztę.
Bardzo proszę o pomoc.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hébergement Îles Salomon فندق سما الاماني - Sama Al Amani Hotel