Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2016-07-23 13:36:57

Nowak79

Gość

wypiski

moze tu ktos mi odpisze, wplacilam mezowi w miesiacu dwa razy po 400 zl, czy ta druga wplata bedzie zajta przez egekucje komornicza ?, czy mozna wpacac dwa razy w miesiacu kwote nie przekracajaca sumy do zajecia, i czy wogole komornik moze cos zabrac z takie wplaty na wypiske ? pilne potrzebuje odpowiedzi

#2 2019-01-28 19:51:10

Anonimowa

Gość

Re: wypiski

Komornik wchodzi na żelazną kasę osadzonego, nie pamiętam dokladnie ale jakiś tam mały procent może zabrać. Na pewno nie zabierze całości, a na żelazną kasę idzie 175 zl z każdego przelewu. Nie wiem czy w innych więzieniach tez tak jest ale myślę ze tak. Mój jest na służewcu w Warszawie i tam tak jest.

#3 2019-01-29 06:01:06

Renia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-10-31
Posty: 969

Re: wypiski

Komornik na żelazną nie wchodzi. Może potrącić z wplat na wypiske (wolne od egzekucji jest 10% sredniego miesięcznego wynagrodzenia - teraz to ok.450zl)


"Bo w mojej głowie zamieć, czarne czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem"

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
酒店 布隆迪