Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2015-08-11 23:40:10

OZ CHMIELÓW

Gość

OZ CHMIELÓW

Hej! Orientuje się ktoś jak jest teraz w Chmielowie z wokandami? Mój dostał 15 lat, odsiedział już 12 i 7 m-cy, miał cztery wokandy (wystąpienie od Dyrektora) i blacha. Chciałby się przenieść właśnie do Chmielowa. Czy mają tam jakiś "okres adaptacji"?  Jak często są przepustki? Każda informacja będzie bardzo cenna i będę wdzięczna.

#2 2015-08-12 14:43:41

 Niezapominajka86

Admin

Skąd: Pomorze,blisko morze :)
Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 910

Re: OZ CHMIELÓW

39-442 Chmielów
Tel./Fax: (15) 856-53-10 / (15) 856-53-11

Strona zakładu http://www.sw.gov.pl/pl/okregowy-inspek … -chmielow/

Offline

#3 2015-08-25 19:03:06

stokrotka

Gość

Re: OZ CHMIELÓW

Mój też się zastanawia nad przeniesieniem ale ja jestem nastawiona sceptycznie do tego pomysłu. Bardzo proszę o jakąś informację jak tam jest.

#4 2016-06-15 12:20:37

OsadzonyLu

Gość

Re: OZ CHMIELÓW

stokrotka napisał:

Mój też się zastanawia nad przeniesieniem ale ja jestem nastawiona sceptycznie do tego pomysłu. Bardzo proszę o jakąś informację jak tam jest.

Trochę późno przeczytałem Twój post i być może już wyskoczył. W każdym bądź razie miałem wyrok 30 mcy, w listopadzie ub roku stawałem na wokandę w Uhercach i blacha, po wielu skargach pod koniec stycznia 20016 przewieźli mnie wreszcie na Chmielów (miałem P2P), po dwóch tygodniach dostałem P3P i wystąpienie, czekałem miesiąc na wokandę i wyskoczyłem. Jako ciekawostkę dodam że na wokandę pojechało nas 16-tu, wyszło 15-tu, jeden chciał odroczenie terminu bo nie przyjechał adwokat na posiedzenie. Reasumując Chmielów to pensjonat, większość pracujących pracuje na zewnątrz, w niedzielę 3 godziny na pójście do Kościoła, można po drodze zajść do Biedronki i coś sobie zjeść po drodze, można mieć kasę przy sobie, normalnie w dni kiedy nie ma widzeń chodzi się do kantyny na zakupy, można gotować na świetlicy, pracujący mają codziennie łaźnię itp...

#5 2019-01-16 17:49:29

MAŁA JA

Gość

Re: OZ CHMIELÓW

Czy ktoś się orientuje jak wygląda kwestia wystąpień?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel.pl Noclegi Soufrière