Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#21 2014-10-10 23:26:46

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

Re: Odroczenie wykonania kary

Madzia teoretycznie jest też taki zapis w kkw:
Art. 150. Przesłanki obligatoryjnego odroczenia wykonania kary pozbawienia wolności
§ 1. Wykonanie kary pozbawienia wolności w wypadku choroby psychicznej lub innej ciężkiej choroby uniemożliwiającej wykonywanie tej kary sąd odracza do czasu ustania przeszkody.
§ 2. Za ciężką chorobę uznaje się taki stan skazanego, w którym umieszczenie go w zakładzie karnym może zagrażać życiu lub spowodować dla jego zdrowia poważne niebezpieczeństwo.

Z tym, że zapis do ustania przeszkody jest z leksza bez sensu, bo jak ktoś choruje przewlekle i nigdy nie wyzdrowieje, to do śmierci będą Mu odraczać
Zazwyczaj jest tak, że oni twierdzą, iż są w stanie zapewnić leczenie w zk..


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#22 2014-10-12 22:10:54

madzia 20

Gość

Re: Odroczenie wykonania kary

wcześniej też mu zapewniali leczenie w zk i miał ze sobą swoje leki i ich nawet nie dostawał a wiadomo ze przy tej chorobie musi dostawać regularnie leki

#23 2014-10-22 21:57:13

madzia20

Gość

Re: Odroczenie wykonania kary

Hej dziewczyny. Mój mąż jest w dziwnej sytuacji, gdyż niby jest poszukiwany przez policje i ma list gończy i policja twierdzi, że list gończy wystawiła prokuratura. Dzisiaj odwiedziłam aż dwie prokuratury i powiedzieli mi, że nic na niego nie mają w systemie i nic nie wiedza na ten temat. A więc ja już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Może ktoś mi doradzi, gdzie mogę się czegoś dowiedzieć? W sądzie też nic nie wiedzą na ten temat, ponieważ mąż nie ma w chwili obecnej wyrok łączny nie jest skierowany do wykonania. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Post poprawiony

Ostatnio edytowany przez Maleństwo 86 (2014-10-22 22:16:00)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zamuramizk.pun.pl