Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2015-09-09 18:34:00

zwariowana

Gość

Wniosek o wideo rozmowe / Skype

Witam serdecznie:) mam prosbe. Moj prosil zebym wystosowala do dyrektora wniosek z prosba o wideo rozmowe. Nie mam pojecia jak sie do tego zabrac, ktos pomoze?

#2 2015-09-09 20:01:44

dominika

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-09-05
Posty: 442

Re: Wniosek o wideo rozmowe / Skype

zwariowana piszesz jak każde pismo urzędowe, czyli do dyrektora zakładu karnego w ....

zwracam sie z uprzejmą prośbo do dyrektora zakladu o wyrażenie zgody na widzenie przez skype z moim (mężem/ konkubentem/ bratem) xx (imię i nazwisko osadzonego syn kogo), prośbę swą motywuję ty, że...
nie wiem jak sytuacja u was wygląda ale np znaczną odległością, rzadkimi widzeniami, ciężką sytuacją finansową co uniemożliwia normalne widzenia. Cos w ten deseń. Może dodać że takie widzenie poprawi wasze relacje, podtrzyma więzy rodzinne, co wiadomo jest ważne w resocjalizacji osadzonego.
oczywiście w lewum górnym rogu piszesz swoje dane

powodzenia


https://www.suwaczki.com/tickers/l81se6yd1v7yj7rf.png

Offline

#3 2015-09-09 20:41:32

zwariowana

Gość

Re: Wniosek o wideo rozmowe / Skype

Bardzo,ale to bardzo dziekuje za podpowiedz.  U nas wlasnie ta odleglosc... Pozdrawiam

#4 2015-09-09 20:56:10

dominika

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-09-05
Posty: 442

Re: Wniosek o wideo rozmowe / Skype

zwariowana  proszę bardzo to możesz napisać że odległośc uniemożliwia częste widzenia a to osłabia waszę więzi i źle wpływa na psychikę osadzonego a co za tym idzie jego resocjalizację


https://www.suwaczki.com/tickers/l81se6yd1v7yj7rf.png

Offline

#5 2015-09-09 21:38:28

zwariowana

Gość

Re: Wniosek o wideo rozmowe / Skype

Tak tez napisze:) Wielkie dzieki! Naprawde

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Allotjament Tattershall