Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


  • Index
  •  » Pomoc
  •  » Adwokaci - polecenia, opinie

#1 2014-05-27 21:53:25

kasiajjj

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 683

Adwokaci - polecenia, opinie

Zapraszam do zadawania pytań o adwokatów, polecenia adwokatów, jak i negatywne doświadczenia z nimi związane.
Ten wątek ma służyć wymianie opinii między forumowiczami.

ZASTRZEGAMY - że nie jest to wątek, służący reklamowaniu się przez Kancelarie!!!

M.&A. napisał:

Czy znacie bądź słyszałyście o jakimś dobrym adwokacie z woj. warmińsko-mazurskiego?
Przede wszystkim interesują mnie adwokaci skuteczni i zaangażowani w sprawę oraz stosujący się do zasady domniemania niewinności, którzy działają na korzyść oskarżonego, a nie na korzyść swojego portfela.
Chodzi o sprawy karne, w przybliżeniu o oskarżenie o nielegalny handel.
Z góry bardzo dziękuję

jagoda napisał:

Witam,poszukuję pilnie dobrego  adwokata ze Strzelec Opolskich lub okolic chodzi o sprawę karną .Mój narzeczony trafił do ZK w Strzelcach Opolskich,a jak się okazało adwokat niestety nas zwodził i mętnie się tłumaczył po przegranej sprawie ,niestety o wyniku poinformowała nas sekretarka  po kilkiu dniach .Proszę o pomoc !!!

kasiajjj napisał:

Jagoda przepraszam, że tak późno odpisuję.
Mogę Ci polecić adwokatów Jerzy Górski i Stanisław Wójcik, z Opola dokładnie.

http://www.zamuramizk.pun.pl/viewtopic.php?id=112

Ostatnio edytowany przez kasiajjj (2014-05-27 22:15:47)


od 18.07.2011

Offline

#2 2014-05-30 18:26:31

 kamyk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-09
Posty: 25

Re: Adwokaci - polecenia, opinie

Stanowczo polecam mecenasa Ludwiczka oraz jego aplikantkę - p.Godyń.  ( Katowice)
Pierwsze wrażenie niesamowite.. Bez owijania w bawełnę, mówimy tylko o faktach a nie żyjemy nadzieję.
Pani aplikant - mam wrażenie że z serialu "Prawo Agaty" - konkretna kobieta
Ogromna wiedza, prawo karne w małym paluszku.

Nasza sprawa jeszcze trwa ale jestem dobrej nadziei, wiem że powierzyłam sprawę w bardzo dobre ręce.

Poprzednia adwokat wzięła pieniądze a obrony zero.


Czas jest bezlitosny i to on zatrzyma serce, ogarnie Cię nieznany ból,obezwładni ręce....

Offline

#3 2014-06-07 12:35:28

 patiwu91

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-24
Posty: 2168

Re: Adwokaci - polecenia, opinie

Polecam Kancelarie Adwokacka Tomasza Damieckiego. Filia w Warszawie, Ostrowi Maz. Konkretny facet, bardzo stanowczy. U nas sprawa juz prawie zakonczona. DPK na zalecenie mecenasa. W negocjacji z prokuratorem z 7 lat zbil do 2 lat bezwzglednych. Kontakt z nim troche utrudniony bo moim zdaniem nabral spraw i wyrabia sie z wielkim trudem. Jesli chodzi o chonorarium to jest ono uzaleznione od sprawy.
Pewnie jak z reszta wszedzie. Od nas wzial na ta chwile 15 tys, od kazdej sprawy dodatkowo 500zl. Ale wspolnika mojego K podliczyl na 60 tys.
Polecam tego Pana, pomogl nam jak tylko mogl.


Doczekana po 7 latach 6 miesiacach ❤

Offline

#4 2014-06-07 13:46:17

puszek34

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-25
Posty: 51

Re: Adwokaci - polecenia, opinie

A czy zna ktoś dobrego adwokata z Krakowa?

Offline

#5 2014-06-10 11:18:26

Michał_Miller

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-28
Posty: 20

Re: Adwokaci - polecenia, opinie

Patiwu91 mogę zapytać czego dotyczyła Wasza sprawa i czego sprawa waszego wspólnika ?
Nie chcę z góry oceniać, gdy nie wiem czego sprawa dotyczy, ale wydaje mi się, że są to bardzo wysokie kwoty nawet jak na Warszawę.

Offline

#6 2014-06-20 16:26:43

 patiwu91

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-24
Posty: 2168

Re: Adwokaci - polecenia, opinie

My na poczatku mielismy rozboj, paserke i posiadanie amunicji, pozniej doszedl jeszcz jeden rozboj. Kolega lobuza mial wiele zarzutow. Duzo powazniejszych. Wolalabym jednak o tym nie pisac. Tez wydaje mi sie, ze to bardzo duzo. Ale nie bylo czasu na szukanie innego dobrego adwokata. U nas w miescie, pod Warszawa chcieli po 6,7,8 tys maksymalnie. Ale im jakos zaufac nie moglam.


Doczekana po 7 latach 6 miesiacach ❤

Offline

#7 2014-10-12 09:27:43

puszek34

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-25
Posty: 51

Re: Adwokaci - polecenia, opinie

Witam nie wiem czy piszę w dobrym wątku ale mam pytanie czy ktoś może orientuje się czy jeżeli adwokat(syn sędziego) prowadził sprawę o przerwę w karze, a teraz staramy się o warunkowe zwolnienie mamy innego już  adwokata to czy sprawę tą może prowadzić sędzia(ojciec tego wcześniejszego naszego adwokata) jak mu to przypiszą w sądzie?Czy też nie?

Offline

#8 2016-08-02 22:13:02

Pocahontas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-02-02
Posty: 8

Re: Adwokaci - polecenia, opinie

polecicie kogoś dobrego z Białegostoku?

Offline

  • Index
  •  » Pomoc
  •  » Adwokaci - polecenia, opinie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Brise de Mer Innkvartering Teulada