Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#41 2013-10-05 19:29:00

 magda81

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-20
Posty: 100

Re: Przerwa w karze

a nie wystarczy że kurator napisała to wywiadzie? bo widziałam to pismo co sąd wysłał do niej i tam było napisane że to ona ma przeprowadzić taki wywiad potwierdzający że sytuacja finansowa i emocjonalna jest taka o której skazany pisze we wniosku. więc myślę że to akurat ten sąd zwalił robotę na kuratorkę. i ona ją ją wykonała


http://elapso.pl/suwaczek/misiek81/80E8E1/030303/000000/000000/13824.png

Offline

#42 2013-10-05 19:36:05

kasiajjj

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 683

Re: Przerwa w karze

Magda zrobisz jak uważasz
W mojej opinii, na wszystko musi być papier. Przecież może ktoś zarabiać 10 tys miesięcznie i powiedzieć, że ma ciężką sytuację kuratorce, że nie ma na chleb, leki, gaz mu zaraz wyłączą.... I przerwa się nalezy? Prokurator może Wam dać sprzeciw bo nie ma papierów, które potwierdzają tą złą sytuację rodzinną, są tylko słowa.
Wywiad oparty na słowach jest przydatny wtedy, gdy np. mąz stara się o przerwę, pisze wniosek, a kurator dowiaduje się od żony, że ona tego drania na oczy nie chce widzieć i składa o rozwód U nas był taki przypadek ostatnio. Koleś napisał o przerwę ze względu na cięzką sytuację i pilny remont domu, a kuratorka usłyszała, że żona męża nie chce widzieć w domu i właśnie złozyła wniosek o rozwód. Oczywiście koleś przerwy nie dostał.
Jasne Magda, że cuda się zdarzają i może się uda, ale ogólnie cięzko jest z przerwami, więc wydaje mi się, że lepiej się zabezpieczyć. Zreszta jeśli masz takie papiery, to w czym problem?


od 18.07.2011

Offline

#43 2013-10-05 20:32:18

 magda81

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-20
Posty: 100

Re: Przerwa w karze

nie ma żadnych problemów. ale jak napisałaś że osadzony może napisać taki wniosek a żona gdy przychodzi kurator mówi że nawet nie chce go w domu widzieć to tu jest zupełnie inaczej. poza tym jak by potrzebowali jakiś papierów do tego wywiadu to by było to zawarte w tym piśmie. bo pismo było oficjalne z sądu i do tej sprawy. takie jest moje myślenie. a najwyżej jak będą potrzebowali jakiś papierów to sprawę odroczą. fakt następne niepotrzebne czekanie. jest jeszcze coś takiego że jak pytałam kuratorki czy to wystarczy co dołączył i jej wywiad to powiedziała że tak. że oni tylko tego chcą no i jeszcze opinia z policji tzn od naszego dzielnicowego. a ona też już została wysłana i jest też pozytywna


http://elapso.pl/suwaczek/misiek81/80E8E1/030303/000000/000000/13824.png

Offline

#44 2013-10-05 20:51:05

kasiajjj

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 683

Re: Przerwa w karze

W piśmie sądowym do kuratora na pewno nie ma wytycznych odnośnie "papierów". Dostaje wytyczne co ma zbadać i pod jakim kątem. Niektórzy kuratorzy piszą , że jest sytuacja ciężka bo żona powiedziała to, i to, i na potwierdzenie dają załączniki, dokumenty. Być może inni kuratorzy pracują inaczej. Piszą co powiedziałaś, nie dołącząjąc potwierdzeń słów. Ale naprawdę skoro nie dostarczyłaś  żadnych papierów o dochodach/ich braku, albo o zaległościach w opłatach, czy o pomocy psychologa dla dzieci to ja nie wiem jak sąd może dać przerwę na słowo. Zobaczymy...
Może moja zapobiegawczość i czarne wizje wynikają z moich doświadczeń, co nie musi przytrafić się innym.
p.s. znam przypadek gdzie sąd co chwila widział brak dokumentów, i sprawa od czerwca nadal nie zakończyła się...a mamy padziernik. Trzecia wokanda w jednej sprawie.


od 18.07.2011

Offline

#45 2013-10-05 21:31:34

Angelika

Gość

Re: Przerwa w karze

Moj mąż trafil za kratki 7.06.2013 mamy wyznaczony termin na spawe o złączki a pozniej na przerwe tj.29.10.2013 strasznie sie boje bo narazie dawalam rade , finansowo oplacalam czynsz rachunki itp ale pozyczalam wszedzie pieniądze mamy wysoki czynsz , w tym momecie juz mnie nie stac na oplaty bo jak zarabialam na czarno to mialam a teraz podjelam prace na umowe i mam okolo 1000 zl co mi nie starczy na oplaty , mam 3 letnia coreczke jest w przedszkolu, tam tez trzeba zaplacic . wniosek byl napisany na pomoc mi z tymi oplatami itp pomoc babci w remoncie itp. jakie mamy szanse ?? jak myslicie ...

#46 2013-10-06 09:19:59

 syrna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-14
Posty: 436

Re: Przerwa w karze

Nie rozumiem.
Na 29-go macie wyznaczony termin- czego? Wyroku łącznego? Jeśli tak, to najpierw ten wyrok musi się uprawomocnić, by potem starać się o przerwę w karze; w tym sensie, że wówczas ten wniosek o przerwę będzie rozpatrywany w odniesieniu do jednego wyroku.
Jeśli na 29-go macie wyznaczony termin posiedzenia w sprawie przerwy, a macie kilka, niezłączonych wyroków; to przerwa będzie potrzebna tak jakby w dwóch wyrokach.

Z zupełnie innej strony; powody, którymi uzasadniacie wniosek o przerwę dla sądu nie będą wystarczającym powodem do udzielenia przerwy. Moim zdaniem, szanse są minimalne.

Offline

#47 2013-10-06 11:24:49

Asiunia1988

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

35475523
Zarejestrowany: 2013-02-23
Posty: 23

Re: Przerwa w karze

Magda Kasiajjj ma rację, czym więcej papierów potwierdzających trudną sytuację tym lepiej. Pisaam Ci już dlaczego mój na pierwszym posiedzeniu nie uzyskał przerwy? Bo sąd poprosił o "opinię lekarza rodzinnego" czyli całkiem zbędny papier ale jednak. Mój przecież miał naprawdę mocne papiery a doczepili się o bzdurę, jak już wiedzielismy ,że opinia rodzinnego jest tylko potrzebna to mielismy 99 % pewności,ze S. dostanie przerwę.

Syrna mnie też wydaje się ,że nie ma wielkich szans ale napewno jakies są, ogólnie głownym powodem pisania wniosków o przerwy sa własnie sprawy materialne , a jakby nie patrzeć każdy facet jest teraz zywicielem rodziny i baaardzo często jedynym więc ja dlatego własnie nie nastawiała bym się na tą przerwę. No ale sąd i sąd to dwie rózne sprawy.

Offline

#48 2013-10-06 18:49:41

Angelika

Gość

Re: Przerwa w karze

29 mamy sprawe o przerwe , a 14 o złączki , ja na prawde nie daje rady moge jakos do tego czasu zalatwic jakies papiery i przyniesc na sprawe ?? mamy 8000 dlugu , 10 mamy sprawe o eksmisje z domu , ze wzgledu na dlugi , chcemy otwozyc testament , splacic dlug , i tak zeby pomogl swojej babci , jest chora na co mamy zaswiadczenie ale ciezko dostac zaswiadczenia o zatrudnieniu jutro ide po zaswiadczenie  ze korzystam z pomocy . myslicie ze to malo argumentow . mam dziecko z poprzedniego zwiazku , czekam na sprawe o alimenty , w ogole moge wejsc na sprawe cos od siebie powiedziec ??

#49 2013-10-06 19:14:37

 syrna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-14
Posty: 436

Re: Przerwa w karze

To jak 14 macie termin wyroku łącznego, to tylko jeśli nie będzie odwołania- ten wyrok się uprawomocni. Tyle, że nie wiem jaki macie w sądzie przepływ dokumentów, ale może być tak, że na 29-go nie będzie ich w odpowiednim wydziale, albo nie będą zaktualizowane. Generalnie, na bazie wieloletnich doświadczeń, z mojego punktu widzenia jest mało prawdopodobne, by udało sie wszystko zsynchronizować w czasie.

Jeśli chodzi o sytuację finansową; hm...wiesz, to może być różnie. Bo nawet jeśli sąd uzna, że sytuację macie trudną, to równolegle może uznać, że osadzony ma wyjść na wolność, by w nielegalny sposób na te długi zarobić.

(na marginesie- próbuj wszystkiego, na moje gadanie patrz z dystansem, bo ja jestem nałogową pesymistką:) )

Offline

#50 2013-10-06 20:52:07

 Barbie

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2013-03-22
Posty: 479

Re: Przerwa w karze

Syrna, przerwę, podobnie jak warunkowe orzeka się w odniesieniu do sumy wyroków. Jedna przerwa, nawet w przypadku 5 wyroków. Także wyrok łączny nie ma tu większego znaczenia.


"Sprawiedliwość jest to istota teoretyczna, wcielona w zbiór indywiduów zmieniających się bez ustanku, których dobre intencje i pamięć są, jak one, niezmiennie wędrowne"

- Honoré de Balzac

Offline

#51 2013-10-06 21:23:58

Angelika

Gość

Re: Przerwa w karze

zbytnio mnie nie pocieszylas , ale nie o to tu chodzi co moge zrobic do tego czasu

#52 2013-10-08 19:41:46

kasiajjj

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 683

Re: Przerwa w karze

Angelika musisz zebrać wszystkie papiery jakie masz. Jakie jesteś w stanie zdobyć. Od potwierdzenia zadłużenia, po rachunki, zaległości, z eksmisji, że nie masz dochodu, że babcia chora. Wszystko. Powinien przyjść kurator na wywiad do Ciebie. Papiery doślij do sądu do sprawy, albo przekaż kuratorce.
Na sprawę o przerwę wejśc nie możesz bo jest na terenie ZK. Ale możesz napisać pismo od siebie, opisując całą sytuację, ewentualnie dołączając dokumenty. Powodzenia!



A teraz paragrafy odnośnie przerwy i zawieszenia bo są razem w kkw.

Oddział 10
Odroczenie i przerwa wykonania kary pozbawienia wolności


Art. 150.
§ 1. Wykonanie kary pozbawienia wolności w wypadku choroby psychicznej lub innej ciężkiej choroby uniemożliwiającej wykonywanie tej kary sąd odracza do czasu ustania przeszkody.
§ 2. Za ciężką chorobę uznaje się taki stan skazanego, w którym umieszczenie go w zakładzie karnym może zagrażać życiu lub spowodować dla jego zdrowia po-ważne niebezpieczeństwo.

Art. 151.
§ 1. Sąd może odroczyć wykonanie kary pozbawienia wolności na okres do roku, jeżeli natychmiastowe wykonanie kary pociągnęłoby dla skazanego lub jego ro-dziny zbyt ciężkie skutki. W stosunku do skazanej kobiety ciężarnej oraz osoby skazanej samotnie sprawującej opiekę nad dzieckiem sąd może odroczyć wyko-nanie kary na okres do 3 lat po urodzeniu dziecka.
§ 2. Sąd może odroczyć wykonanie kary pozbawienia wolności w wymiarze do 2 lat, jeżeli liczba osadzonych w zakładach karnych lub aresztach śledczych przekra-cza w skali kraju ogólną pojemność tych zakładów; odroczenia nie udziela się skazanym, którzy dopuścili się przestępstwa z zastosowaniem przemocy lub groźby jej użycia, skazanym określonym w art. 64 § 1 lub 2 lub w art. 65 Ko-deksu karnego, a także skazanym za przestępstwa określone w art. 197–203 Ko-deksu karnego popełnione w związku z zaburzeniami preferencji seksualnych.
§ 3. Odroczenie może być udzielone kilkakrotnie, jednak łączny okres odroczenia nie może przekroczyć okresów wskazanych w § 1; okres odroczenia biegnie od dnia wydania pierwszego postanowienia w tym przedmiocie.
§ 4. Odraczając wykonanie kary pozbawienia wolności, sąd może zobowiązać ska-zanego do podjęcia starań o znalezienie pracy zarobkowej, zgłaszania się do wskazanej jednostki Policji w określonych odstępach czasu lub poddania się od-powiedniemu leczeniu lub rehabilitacji, oddziaływaniom terapeutycznym lub uczestnictwu w programach korekcyjno-edukacyjnych.
§ 5. Wykonując orzeczenie o odroczeniu wykonania kary pozbawienia wolności w stosunku do skazanego, który został zobowiązany do wykonania obowiązków określonych w § 4, sąd stosuje odpowiednio art. 14.

Art. 152.
§ 1. Jeżeli odroczenie wykonania kary nie przekraczającej 2 lat pozbawienia wolno-ści trwało przez okres co najmniej jednego roku – sąd może warunkowo zawie-sić wykonanie tej kary na zasadach określonych w art. 69–75 Kodeksu karnego.
ˆKancelaria Sejmu s. 64/108
2013-07-01
§ 2. Wniosek o warunkowe zawieszenie wykonania kary pozbawienia wolności mo-że złożyć również sądowy kurator zawodowy.
§ 3. Na postanowienie w przedmiocie warunkowego zawieszenia wykonania kary przysługuje zażalenie; w posiedzeniu ma prawo wziąć udział prokurator, skaza-ny oraz obrońca, a także sądowy kurator zawodowy, jeżeli składał wniosek o wydanie postanowienia.

Art. 153.
§ 1. Sąd penitencjarny udziela przerwy w wykonaniu kary w wypadku określonym w art. 150 § 1 do czasu ustania przeszkody.
§ 2. Sąd penitencjarny może udzielić przerwy w wykonaniu kary pozbawienia wol-ności, jeżeli przemawiają za tym ważne względy rodzinne lub osobiste. Przepisy art. 151 § 3–5 stosuje się odpowiednio.
§ 2a. Wniosek o udzielenie przerwy w wykonaniu kary pozbawienia wolności może złożyć również dyrektor zakładu karnego.
§ 3. Nie można udzielić przerwy przed upływem roku od dnia ukończenia poprzed-niej przerwy i powrotu po niej do zakładu karnego, chyba że zachodzi wypadek choroby psychicznej lub innej ciężkiej choroby skazanego albo inny wypadek losowy.
§ 4. (uchylony).
§ 5. Sądem penitencjarnym właściwym miejscowo do udzielenia dalszych przerw jest sąd, który udzielił pierwszej przerwy. Jest on również właściwy do orzecze-nia przerwy, o której mowa w § 3, jeżeli skazany nadal przebywa na wolności.
Art. 153a.
§ 1. W posiedzeniu w przedmiocie odroczenia lub przerwy ma prawo wziąć udział prokurator, skazany oraz jego obrońca, a także sądowy kurator zawodowy lub dyrektor zakładu karnego, jeżeli składali wniosek o wydanie postanowienia.
§ 2. Na postanowienie w przedmiocie odroczenia lub przerwy przysługuje zażalenie.

Art. 154.
§ 1. Jeżeli prokurator oświadczył, że sprzeciwia się udzieleniu przerwy, postanowie-nie o udzieleniu przerwy staje się wykonalne z chwilą uprawomocnienia.
§ 2. Zażalenie wniesione przez prokuratora podlega rozpoznaniu w terminie 14 dni.

Art. 155.
§ 1. Jeżeli przerwa w wykonaniu kary pozbawienia wolności trwała co najmniej rok, a skazany odbył co najmniej 6 miesięcy kary – sąd penitencjarny może warun-kowo zwolnić skazanego z odbycia reszty kary na zasadach określonych w art. 77 Kodeksu karnego, przy czym zwolnienie może nastąpić w każdym czasie, bez ograniczeń wynikających z art. 78 i 79 Kodeksu karnego.
§ 2. Przepisu § 1 nie stosuje się, jeżeli kara lub suma kar pozbawienia wolności prze-kracza 3 lata.
§ 3. Na postanowienie, o którym mowa w § 1, przysługuje zażalenie.

Art. 156.
§ 1. Odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności sąd może odwołać w razie ustania przyczyny, dla której zostało udzielone, lub w wypadku, gdy skazany nie korzysta z odroczenia w celu, w jakim zostało udzielone, albo rażąco naru-sza porządek prawny, jak również z powodu niewykonywania obowiązków określonych w art. 151 § 4.
§ 2. Przepis § 1 stosuje się odpowiednio do przerwy w wykonaniu kary pozbawienia wolności; postanowienie o odwołaniu przerwy wydaje sąd penitencjarny, który jej udzielił.
§ 3. Właściwy sąd odwołuje odroczenie lub przerwę w wykonaniu kary pozbawienia wolności, jeżeli okoliczności, o których mowa w § 1 i 2, zaistnieją po udzieleniu skazanemu pisemnego upomnienia przez sądowego kuratora zawodowego, chy-ba że przemawiają przeciwko temu szczególne względy.
§ 4. Jeżeli w czasie przerwy w odbywaniu kary pozbawienia wolności skazany został tymczasowo aresztowany, kara pozbawienia wolności, której odbywanie zostało przerwane, podlega wykonaniu z mocy prawa.
§ 5. Przepis § 4 stosuje się odpowiednio do odroczenia wykonania kary pozbawienia wolności, z tym że w wypadku odroczenia sąd bezzwłocznie kieruje orzeczenie do wykonania.

Art. 157.
Odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności wobec żołnierza sąd może odwo-łać również na wniosek właściwego dowódcy.

Art. 158.
Wniosek o zwolnienie od wykonania kary pozbawienia wolności, o której mowa w art. 336 § 3 i 4 Kodeksu karnego, może złożyć również dowódca jednostki. Termin zawity do złożenia wniosku upływa w dniu ukończenia służby przez żołnierza.
Art. 158a.
Na postanowienie w przedmiocie odwołania odroczenia lub przerwy, a także w przedmiocie wniosku o zwolnienie od wykonania kary pozbawienia wolności, o któ-rej mowa w art. 336 § 3 i 4 Kodeksu karnego, przysługuje zażalenie.


od 18.07.2011

Offline

#53 2013-10-10 10:22:20

Ciusia

Gość

Re: Przerwa w karze

CZY WNIOSEK W PRZEWIE WYKONYWANIA KARY TRZEBA ZŁOŻYĆ OD RAZU Z TYMI DOKUMENAMI: TJ.: RACHUNKI , ZAŚWIADCZENIA OD LEKARZA, UMOWY KREDTOWE? CZY TO DOPIERO NA SPRAWĘ ZANOSI ADWOKAT?

I JAK TO JEST Z TĄ OPINIĄ KURATORA, BO KURATORKA MOJEGO MEŻA WYJĄTKOWO GO NIE LUBIAŁA. ONA NA SAM KONIEC ZAWIASÓW ODWIESILA MU DWA WYROKI.
I CZY NAPRAWDĘ TAK WAŻNA JEST OPINIA KURATORA?
BO MÓJ MĄŻ MIAŁ ODWIESZONY WYROK WŁAŚNIE PRZEZ NIĄ I TO NA SAM KONIEC ZAWIASÓW, CHOĆ NIE POPEŁNIŁ JUŻ ŻADNEGO PRZESĘPSTWA TYLKO POPROSTU NIE UKOŃCZYŁ LECZENIA ODWYKOWEGO JAK MU KAZAŁA. WIĘ C ONA GO NAPRAWDĘ NIE LUBI

#54 2013-10-10 10:38:15

kasiajjj

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 683

Re: Przerwa w karze

Do wniosku powinnaś dołączyć papiery wszystkie jakie masz. Jak zdobędziesz coś w trakcie czekania na wokandę, to można dosłać do sądu jako uzupełnienie wniosku - musisz znać jedynie sygnaturę akt sprawy.

Opinia kuratora jest ważna.

A co do samego kuratora hmmm - chyba jest możliwość pisania wniosku o zmianę kuratora ale trzeba by to dobrze uargumentować - to, że wydaje nam się, że ktoś kogoś nie lubi, to za mało...
Może lepiej będzie porozmawiać szczerze z kuratorką i dokładnie opisać Twoje problemy. Pokazać jej dokumenty itp
Natomiast to, że odwieszono mu karę w zawieszeniu, to w tym przypadku, uzasadnione postępowanie. Twój mąż złamał warunki, jakie mu postawiono!
A dlaczego nie dokończył odwyku?


od 18.07.2011

Offline

#55 2013-10-10 17:16:02

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

Re: Przerwa w karze

Ciusia niestety ale na opinii kuratora głównie bazują.. Wszystko zależy jednak od tego, czy o wywiad/opinię poproszą właśnie tego, bo mój S w innych okolicznościach miał wywiad i przyszła inna kuratorka, bo tak jakby w momencie gdy osoba trafia do zk, to tamten kurator nie ma już dozoru nad nim z tego, co mówili nam.
To, że odwiesiła Mu zawiasy w takich okolicznościach, to nie jest jej widzimisię, bo takie były warunki, a On niestety ich nie dotrzymał.
Co do tych wszystkich papierów to tak, jak wspomniała Kasia dołączasz je od razu, ewentualnie potem jeśli jeszcze coś znajdziesz możesz dosłać jako uzupełnienie.


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#56 2013-10-10 18:53:24

kasiajjj

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 683

Re: Przerwa w karze

U nas na wywiad był kurator sądowy. Można sprawdzić na internecie listę kuratorów u Was w mieście - na stronie sądu i sprawdzisz sobie, czy widnieje to konkretne nazwisko. Kuratorzy mają swoje odgórnie przydzielone rewiry, ulice.
Można tam też zadzwonić - są podane nr telefonów i zapytać jaki kurator "ma" ulicę taką i taką.


od 18.07.2011

Offline

#57 2013-11-10 10:41:13

SJZ

Użytkownik

Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: 2013-10-31
Posty: 11

Re: Przerwa w karze

dziewczyny nie wiem czy dobrze zrozumialam. Moj siedzi prawie 2 tygodnie. Czyli po pol roku odsiadki moze pisac o przerwe w karze? jesli np adwokat na sprawie zbije mu niecale 2 lata, to zostanie mu 3 z groszami z czego 8 m-cy ma odsiedzone na sankcji. to zostanie niecale 3 lata.Czyli jak dostanie przerwe w karze to podczas tej przerwy moze pisac o odroczenie i ponowne zawieszenie? dzieki ale jestem zielona...

Offline

#58 2013-11-10 14:52:17

kasiajjj

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 683

Re: Przerwa w karze

SJZ o przerwę można pisac w dowolnym momencie odbywania kary.

Te 6 mcy tyczy się jedynie tego, że gdyby ktoś był łącznie na przerwie rok, to może starać się o zwieszenie reszty wykonania kary, czy jak to Barbie fachowo określiła o wpz na zasadach innych niż ogólne.
Z przerwy nie można starać się o odroczenie, ewentualnie o kolejną przerwę (przerwa może trwac łącznie do roku czasu).
Co do kary 3 lata - nie chodzi o to, ile zostało do odsiadki, ale jaki był wyrok, bądź suma wyroków.
Czyli nawet jeśli zostanie mu do odsiadki 2 lata z hakiem, ale łączna kara była ponad 3 lata, to nie ma możliwości zawieszenia kary "z przerwy".
Poczekaj, aż wszystko się pokończy bo nie wiesz ile sąd "zbije", i czy w ogóle "zbije" coś w wyroku. Teraz to takie wróżenie z fusów i gadanie co by było gdyby


od 18.07.2011

Offline

#59 2014-01-08 22:00:59

ktosik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-08
Posty: 41

Re: Przerwa w karze

Pisałam o taką przerwę w karze za namową kuratorki,dostałam odpowiedz ,że ja nie mogę się starać o taką przerwę.Tylo może wystąpić osadzony lub jego obrońca.A tyle dokumetów przewrtowałam i na to nigdzie nie wpadłam ,zreszta kuratorka mnie zapeniała ,że mogę pisać i co ??? I zimna zupa .Przerwy nie dostał i tak ,czeka na uzasadnienie.Mówiłam ,że pechowy 2013 za nami


http://www.suwaczki.com/tickers/l81su6901ai4iuvd.png

Offline

#60 2014-01-09 07:49:20

kasiajjj

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 683

Re: Przerwa w karze

Ktosik w 2013r chyba nikt na forum przerwy nie dostał, my też nie No ale co zrobić? Trzeba jakoś dalej dawać radę


od 18.07.2011

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Kępno Проживание Вадодара