Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#181 2016-06-10 01:51:09

Korina

Gość

Re: AŚ LUBLIN

Kochane,
proszę Was o pomoc bo jestem w tym wszystkim zielona.

Chcę zrobić przez internet paczkę żywnościową ale nie wiem co jak i gdzie, nie znam numeru konta itp.

Czy któraś z Was mogłaby mi pomóc...

Wiem, że mogę poszukać w necie ale to co znalazłam jakoś mnie nie przekonuje i boję się że coś źle zrobię.

Dodam, że osoba której chcę zrobić paczkę jest TA.

Pozdrawiam

#182 2016-06-10 06:29:49

renia

Gość

Re: AŚ LUBLIN

www.sw.gov.pl/pl/okregowy-inspektorat-s … zy-lublin/ wejdź w link, w zakładkę "widzenia i przyjmowanie paczek". Od pkt 8 jest zapisane jak zrobić paczkę żywnościową. Także w pliku pdf z tej strony "druk zamówienia na paczkę" jest pouczenie, które wiele Ci rozjaśni. Znajdziesz tam rowniez nr konta.

#183 2016-07-02 11:40:05

MałaMi

Gość

Re: AŚ LUBLIN

Hej wszystkim. Bardzo Was proszę o pomoc. Dziś policja zabrała bliską mi osobę do aś w Lublinie za sprawy podatkowe. Jestem kompletnie w nowej sytuacji. Nie zdążyłam popakować wszystkiego, najpotrzebniejszych rzeczy. Bardzo Was proszę o odpowiedź, jakie tam są warunki? Czy pieniądze trafiają do depozytu, czy może mieć je przy sobie i kupić sobie to, czego brakuje, bo wziął ze soba. Czy w takiej sytuacji żona może odwiedzić jutro? Bo z tego, co wyczytałam, to właśnie w niedzielę są odwiedziny, ale nie wiem, czy mamy się jakoś o to postarać, czy co? Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedź

#184 2016-07-02 12:59:14

renia

Gość

Re: AŚ LUBLIN

MałaMi a czy mąż jest skazany czy tymczasowo aresztowany?

#185 2016-07-02 14:04:59

MałaMi

Gość

Re: AŚ LUBLIN

Sprawa jest zagmatwana, bo my z rodzina nic nie wiemy. Policjantka dała namiar na adwokata i  kazała składać jakies pismo o zamianę kary na dozór elektroniczny i tam powoływala sie na jakies pismo, bo napisała na szybko jak ma to wyglądać, wiec podejrzewamy, ze wyrok juz jest. Za co tez pewności nie mam, ale na 90% sadze, ze o to chodzi jakies zadłużenie. nie wiem, czy można tam po prostu na widzenie pojsc, nie wiem jak sie skontaktować do adwokata najszybciej i tak dopiero w poniedziałek

#186 2016-07-02 14:06:01

czarnullka

Gość

Re: AŚ LUBLIN

MałaMi Mój nie narzekał za bardzo choć jedzenie mogłoby być lepsze. Jeśli jest tymczasowo aresztowany to musisz mieć zgodę na widzenie od sądu lub prokuratury. Jak jest skazany to musisz być wpisana na listę. Jeśli dziś go zabrali to jutro może być za wcześnie na widzenie, bo na wpisanie na listę czeka się kilka dni. Co do pieniędzy. Jak aresztowali mojego wszystko co miał przy sobie czyli telefon pieniądze itp. poszło do depozytu i zwrócili mu przy wyjściu dopiero.

#187 2016-07-02 14:18:06

MałaMi

Gość

Re: AŚ LUBLIN

No ta babeczka kazała telefon zostawić w domu bo i tak do depozytu pojdzie, ale mowil przy niej o pieniądzach, to nic sie nie odzywała. Nie mam w ogole pojęcia, czy moge tam pojsc, zanieść. Czy on sie moze jakos skontaktować?

#188 2016-07-02 14:23:33

renia

Gość

Re: AŚ LUBLIN

W przypadku gdy jest skazany. Jako żona prawdopodobnie nie musisz być wpisana na listę. Jeśli nie masz daleko to możesz podjechać. Ostrzegam tylko, że kolejki w niedzielę są dłuuuugie. Lub zadzwoń i spytaj. Udzielić informacji nie mogą, ale czasem trafi się jakiś funkcjonariusz, który pójdzie na rękę i powie (powinnaś choć uzyskać informacje czy jest aresztowany czy skazany - mi tylko tyle chcieli powiedzieć jak zadzwoniłam). A co do pieniędzy to połowę ma do dyspozycji, a połowę zabierają na "żelazną kasę" (dostanie to przy wyjściu, maksymalnie na żelazną może trafić ok. 4000). Telefony będzie miał 2-3 razy w tygodniu.
do adwokata możesz dzwonić kiedy chcesz - ot, taki zawód, że i w weekendy są czasem potrzebni

#189 2016-07-02 14:31:12

MałaMi

Gość

Re: AŚ LUBLIN

Próbowałam, ale dzis nie odbierał. W takim razie spróbuje sie jutro tam przejść. Dziękuje Wam bardzo

#190 2016-07-02 14:35:42

renia

Gość

Re: AŚ LUBLIN

Zadzwoń na numer dowódcy zmiany, bo nikt inny pewnie nie odbierze (weekend): (81) 710-44-25
Jeśli chcesz jutro się przejść to proponuję albo z samego rana (koło 6), albo jak już kolejka się zmniejszy, czyli ok. 9:30 - 10

#191 2016-07-02 17:38:52

MałaMi

Gość

Re: AŚ LUBLIN

Dziękuję Wam bardzo! To fantastyczne, ze jest takie forum i można liczyć na pomoc.

#192 2016-07-02 18:12:33

renia

Gość

Re: AŚ LUBLIN

MałaMi zapraszam do rejestracji i udzielania się w pogawędkach

#193 2016-08-09 23:14:00

Piegowata

Gość

Re: AŚ LUBLIN

Witam. Bliska mi osoba została miesiąc temu zatrzymana w areszcie w Lublinie. We wtorek miałam widzenie. Podobno jest jakiś sklep gdzie przez internet mozna zrobic zakupy dla aresztowanego. Czy tylko spozywcze? A np golarke, paste do zębów itp? Czy na to tez musi być zgoda prokuratora? Dziekuje za pomoc.

#194 2016-08-09 23:32:12

renia

Gość

Re: AŚ LUBLIN

Możesz osadzonemu wpłacić pieniądze na wypiskę (z tym że połowa (max. ok 160zł) będzie zabrana na tzw. "żelazną kasę" - te pieniądze dostanie przy opuszczaniu murów) i wtedy sam sobie kupi co mu potrzebne. Możesz zrobić paczkę żywnościową, ale z tego co widzę można zamówić jedynie artykuły spożywcze i tytoń/papierosy, szczegóły tutaj: http://sw.gov.pl/pl/okregowy-inspektora … zy-lublin/ w zakładce "widzenia i przyjmowanie paczek", jak otworzysz "listę produktów" to tam wszystko jest opisane jak zrealizować paczkę. Jeśli nie chcesz wpłacać na wypiskę to chyba jedynym wyjściem jest, aby osadzony napisał prośbę do dyrektora, który to zatwierdzić musi potrzebne rzeczy (ubrania, rzeczy do higieny), a Ty będziesz mogła kupić te wyszczególnione rzeczy i nadać ją w paczkowni (musisz mieć tą zgodę przy nadawaniu paczki)

#195 2016-09-24 21:28:08

Mika

Gość

Re: AŚ LUBLIN

Jak tam wygląda sytuacja z telefonami od skazanych w jakie dni i ile minut?  Z góry dziękuję za informację.

#196 2016-09-25 01:53:36

renia

Gość

Re: AŚ LUBLIN

Zależy od grupy i oddziału.

#197 2016-09-25 09:40:41

Mika

Gość

Re: AŚ LUBLIN

Wiem tylko że R1

#198 2016-09-25 14:36:22

renia

Gość

Re: AŚ LUBLIN

W zależności od oddzialu 2-3 razy w tygodniu po 10 minut. Czasem udaje się dzwonić częściej lub dłużej.

#199 2016-09-25 14:48:34

czarnullka

Gość

Re: AŚ LUBLIN

Renia serio 10 minut? My ledwo 5 mogliśmy rozmawiać

#200 2016-09-25 16:08:06

renia

Gość

Re: AŚ LUBLIN

Może i to zależy od oddziału. Regulaminowo mój miał 10 minut, a czasem i pół godziny gadaliśmy.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.ehotelsreviews.com Německo