Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...

  • Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie


Napisz odpowiedź

Napisz nowego posta
Opcje

Kliknij w ciemne pole na obrazku, aby wysłać wiadomość.

Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

Ferusse
2015-05-17 12:37:42

Hej
Pisze wiadomość do wszystkich odwiedzających AS Bialoleka na orneckiej na drzewie. Zepsuli drabinkę na drzewie. Co jaki czas ktoś ja naprawia? Jak CoS to moge pomoc w odbudowaniu tyle ze sama nie dam rady.
Pozdrawiam

nan
2015-04-21 18:33:41

No dobrze to co ważne już wiem. Teraz najważniejsze widzenie -pierwsze.     
Myślę, że to dopiero początek mojej wizyty tutaj.
Dziękuję za wszystkie porady i pozdrawiam.

sylwia
2015-04-21 16:54:13

Sąd Okręgowych dla Warszawa Praga

nan
2015-04-21 13:32:06

Bardzo dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi. Zastanawiam się kiedy może dojść list polecony jeśli wyślę go jutro. Powiedzcie mi jeszcze pod który Wydział Penitencjarny Sądu Okręgowego w Warszawie podlega ZK Białołęka?

renia90
2015-04-21 12:21:36

Nan list adresujesz tak:
Imię i Nazwisko osadzonego, s. imię ojca (np. Jan Kowalski, s. Stefana)
Areszt Śledczy Warszawa Białołęka
Ul.Ciupagi 1
03-016 Warszawa-Białołęka
Odradzam wysyłanie kart w liście, bo w niektórych AŚ/ZK list taki zostanie odesłany (nie wiem jak akurat tu). Najlepiej będzie jak napiszesz w liście numer dostępowy i numer PIN karty. Listy mogą być otwierane, ale nie muszą.

nan
2015-04-21 12:08:22

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. On jest w ZK więc jest po wyroku. Ma rok do odsiadki więc będziemy się starać o dozór elektroniczny. Napisz proszę jeśli masz orientację jak wygląda przesyłanie listów? co mam wpisać w adresie? czy wysyłając list mogę włożyć kartę tele grosza czy inną do automatu? Czy listy są otwierane? Przepraszam za ten potok pytań ale zupełnie nie wiem jak to wszystko tam funkcjonuje.

Żona Zofia
2015-04-21 10:42:18

Cześć,
jeśli toczy się sprawa, to musisz mieć pozwolenie z prokuratury na widzenie. Rzeczy higieniczne - trzeba mieć talon (ale może go Ci dać na widzeniu). Widzenia alfabetycznie jeśli ma w piątki to pewnie jeszcze w 4 weekend miesiąca, chyba, że pozwolą inaczej. Mój partner też tak ma. Na widzenie możesz ewentualnie wziąść kasę bo może pozwolą mu zrobić paczkę na miejscu i wszystko Ci powie. Znajdz stronę internetową Białej tam jest dużo info i tel. On na pewno wpisał Cię na listę. Jeśli na pierwszą turę to od 8 przyjmują karteczki na widzenie lepiej być wcześnie z 30 min by mieć pewność. O 9 wchodzi się na widzenie. O dozorze elektronicznym słyszałam, osoby z małymi wyrokami mogą się starać. Najważniejsze jest teraz widzenie.

nan
2015-04-21 08:22:48

Zona bardzo Cię proszę napisz jak wygląda logistycznie sprawa widzeń. Mój partner jest od poniedziałku na Białołęce w ZK, czy ja w piątek (bo według wykazu alfabetycznego to wypada nam widzenie w piątek) mogę do niego pojechać czy jest to za wcześnie? Ile trwają formalności by dyrektor wyraził zgodę na widzenia?
Czy jadąc na widzenie mogę zabrać dla niego podstawowe rzeczy w paczce takie jak jakieś klapki, bieliznę, skarpetki -czy na to musi mieć pozwolenie? O której godzinie muszę być by wejść na widzenie w I turze? I czy faktycznie tak ciężko z tego zakładu wyjść na warunkowe zwolnienie, a jak wygląda sprawa dozoru elektronicznego -mój partner ma do odsiadki rok więc myślę by napisać wniosek o zamianę na ten dozór pytanie czy jest stamtąd szansa uzyskania zgody.
Będę wdzięczna za każą radę, podpowiedź.

zona Zofia
2015-04-20 02:16:25

Witam ja niestety jeżdżę na Białą. W czymś po móc?

dominika
2015-04-19 20:54:09

Hej
jeżeli chłopak jest TA to potrzebujesz zgody prokuratury( którą prowadzi sprawę) a jeżeli sprawa jest w sadzie to w sądzie składasz prośbę o widzenie.

Pytanie
2015-04-19 20:47:52

Witam. Mam pytanie. Zamknęli mojego chłopaka na tymczasowy areszt w Białołęce. Gdzie składa sie wniosek o widzenie? Jak pisze sie wniosek o widzenie przy stoliku a jak o to w pokoju zamykane na kluczyk? W tym pokoju moze dojść do zbliżenia intymnego? Czy to prawda ze pierwsze widzenie należy do rodziny i dopiero potem mozna złożyć wniosek dla osób spoza rodziny? (Jestem jego dziewczyna) Nigdy nie miałam styczności z więzieniem i kompletnie nie wiem co mam robić. Bardzo prosze o pomoc i odpowiedz na moje pytania.

annapikora
2014-12-17 23:42:31

witam. Czy jest ktos aktualnie jezdzacy do zk Bialoleka??

Maggie
2014-11-20 12:21:46

basss jeśli twój chłopak jest na sankcji tzn,że jest tymczasowo aresztowany i im nie wolno dzwonić w ogóle co do przedłużenia widzenia to twój chłopak może się postarać o dłuższe o 30 minut widzenie,ale to już w jego gestii i wychowawcy,z praktyki -widzeń w osobnym pokoju raczej dla TA nie dają co do zdjęć to najlepiej przesłać w liście,bo też raczej na widzeniu nie pozwolą...więcej o widzeniach z TA tutaj i jeśli masz jakieś pytania to też tutaj ==> http://www.zamuramizk.pun.pl/viewtopic.php?id=175

basss
2014-11-20 11:25:58

hej mam pytanie czy w kantynie będę mogła kupić kartę do dzwonienia dla Mojego jeśli jest na sankcji?? i czy będzie mógł dzwonić..
i jeszcze jedno jak mogę przedłożyć widzenie z nim i prosić o widzenie w pokoju?? z góry dziękuje


jak można dać zdjęcie Chłopakowi?? czy pozwolą na widzeniu?

Ewcia1990wawa
2014-06-16 11:55:40

no własnie myślę i myślę...bo chce żeby złapał komntakt ze swoim synem....będziemy próbować bo co chwila go tylko przewożą...mamy już dosyć...

a powiedzcie mi....jego siostra ma 16 lat i chciałaby odwiediić ze mną K....ale czy będzie mogła wejść ze mną czy musi z opiekunem prawnym?czy jak maja to samo nazwisko to czy musi wpisywać na liste?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zamuramizk.pun.pl pisanie prac dyplomowych