Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...

  • Nie jesteś zalogowany.

Napisz odpowiedź

Napisz nowego posta
Opcje

Kliknij w ciemne pole na obrazku, aby wysłać wiadomość.

Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

Wercia 24
2016-05-15 01:34:43

Zapomnialam dodac ze chodzi o ZK Bialoleka

Wercia 24
2016-05-14 01:44:45

Hej dziewczyny
Mam do Was ogromna prosbe powieci mi jak to jest tak szczegolowo z wejsciem na widzenie do ZK? Gdzie trzeba isc co trzeba powiedziec? I jak wywoluja na widzenie bo z As to slychac przez glosniki a Zk? Nie mam pojecia strasznie sie stresuje. Prosze Was o odpowiedz
Dziekuje z gory

4ever
2016-04-25 20:11:22

Magda nie słyszałam, żeby była taka możliwość Jeśli więźniem jest osoba skazana, to może lepiej będzie jak sama wydrukujesz treść tego e-maila i prześlesz mu w liście.

Magda
2016-04-25 19:37:49

czy mozna wyslac maila do wiezienia aby tresc byla wydrukowana i przekazana dla wieznia?
Dzieki za pomoc

Blondi
2016-04-21 11:30:31

Jeśli masz widzenie w ten dzień, to można jak najbardziej Ja tylko w weekendy jeżdżę i tylko wtedy paczki nadaję

justka
2016-04-05 20:01:13

Czy w soboty mozna dac paczke odziezowa? Podobno mozna tylko w srode

Gosiaa
2016-03-09 19:39:24

Nat Poczytaj sobie wątek o e-paczka, znajdziesz na pewno potrzebne informacje -> http://zamuramizk.pun.pl/viewtopic.php?id=554

nat
2016-03-09 15:48:10

Witam, mam pytanie, jak moge wyslac paczke przez internet?

Blondi
2016-01-11 01:10:46

Jak niektóre wiedzą, jeżdżę na Białą już od września 2014 r. no i generalnie z moich obserwacji, to bardzo w porządku jeśli chodzi o wnioski nagrodowe (co miesiąc mamy min. 3 widzenia i min. 1 bezdozorowe, dzwoni prawie codziennie, chociaż normalnie tel wypada raz w tyg.) Jeśli chodzi o widzenia też całkiem w porządku, stoliki normalne, a nie przez jakąś ladę, można cały czas siedzieć maksymalnie przytulonym praktycznie obok stolika i nie ma problemu Jeśli chodzi o klawiszy, to jak wszędzie jeden lepszy, drugi gorszy, jest taki Piotrek, który jest bardzo w porządku i zawsze da radę się z nim dogadać Ciężko powiedzieć, co jeśli chodzi o wokandy, bo jeszcze takowej nie mieliśmy, narazie czekamy na komisję o p2 (już 3), więc mam nadzieję, że tym razem dostanie.

anna
2015-12-10 22:55:30

Witam serdecznie, mam na imię Anna i jestem zwyczajną-niezwyczajną kobietką która mimo metrykalnych 31 lat jest zdecydowanie tzw. starą duszą. Oznacza to tyle, że wiele widziałam, wiele słyszałam, wiele też sama przeżyłam i nic, co ludzkie, nie jest mi obce. Dużo czytam, lubię też teatr i kino, mam jednak świadomość że najbardziej skomplikowane i niewiarygodne scenariusze pisze nieraz samo życie.
Mimo że jestem marzycielką i introwertyczką, spędzającą wiele czasu na bujaniu w obłokach, twardo stoję na ziemi i potrafię zachować zimną krew w sytuacjach kryzysowych. Potrafię więc być opoką, chętniej słucham niż mówię, nie brak mi intuicji i empatii.
Czytacie jeszcze? Chciałabym nawiązać kontakt z mężczyznami osadzonymi w Zakładach Karnych. Zawsze lubiłam wyzwania, najlepiej odnajdywałam się tam gdzie niewielu idzie z własnej woli. Byłam więc wolontariuszką w hospicjum dziecięcym i stażystką na onkologii. Działanie w trudnych środowiskach stanowi dla mnie antidotum na bezradność dając poczucie że nawet z najtrudniejszej i po  ludzku beznadziejnej sytuacji jest wyjście.
Szukam relacji prawdziwej, głębokiej i autentycznej, w której będę się czuła potrzebna i to co mogę ofiarować z siebie i od siebie będzie miało dla kogoś znaczenie. Mam pewne swoje problemy utrudniające mi nawiązanie tzw. typowej czy też "normalnej" relacji, lecz o tym może później.
To na czym mi najbardziej zależy to obopólna szczerość, uczciwość i akceptacja. Jestem przekonana że znajdę wśród Was Tego, któremu będę mogła ofiarować to co mam najcenniejszego samej czując się ważna i cenna. Głęboko wierzę że jesteście ludźmi takimi jak inni, z wadami i zaletami, i że często to nie Wasza wina ani moja zasługa że znaleźliście się w takiej a nie innej sytuacji. Rozumiem to  bardzo dobrze bo sama czuję się często jak uwięziona za szybą która ugina się gdy próbuję ją rozbić. Doświadczam na co dzień bezradności sytuacji, której nie wybrałam a której próbuję ze wszelkich sił sprostać.
Jeśli ktoś z Was będzie zainteresowany nawiązaniem kontaktu, ucieszę się z każdego listu. Mój adres to nannn@wp.pl
Pozdrawiam i życzę dobrych, spokojnych Świąt

nan
2015-04-21 18:33:41

No dobrze to co ważne już wiem. Teraz najważniejsze widzenie -pierwsze.     
Myślę, że to dopiero początek mojej wizyty tutaj.
Dziękuję za wszystkie porady i pozdrawiam.

sylwia
2015-04-21 16:54:13

Sąd Okręgowych dla Warszawa Praga

nan
2015-04-21 13:32:06

Bardzo dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi. Zastanawiam się kiedy może dojść list polecony jeśli wyślę go jutro. Powiedzcie mi jeszcze pod który Wydział Penitencjarny Sądu Okręgowego w Warszawie podlega ZK Białołęka?

renia
2015-04-21 12:21:36

Nan list adresujesz tak:
Imię i Nazwisko osadzonego, s. imię ojca (np. Jan Kowalski, s. Stefana)
Areszt Śledczy Warszawa Białołęka
Ul.Ciupagi 1
03-016 Warszawa-Białołęka
Odradzam wysyłanie kart w liście, bo w niektórych AŚ/ZK list taki zostanie odesłany (nie wiem jak akurat tu). Najlepiej będzie jak napiszesz w liście numer dostępowy i numer PIN karty. Listy mogą być otwierane, ale nie muszą.

nan
2015-04-21 12:08:22

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. On jest w ZK więc jest po wyroku. Ma rok do odsiadki więc będziemy się starać o dozór elektroniczny. Napisz proszę jeśli masz orientację jak wygląda przesyłanie listów? co mam wpisać w adresie? czy wysyłając list mogę włożyć kartę tele grosza czy inną do automatu? Czy listy są otwierane? Przepraszam za ten potok pytań ale zupełnie nie wiem jak to wszystko tam funkcjonuje.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.afpinstitute.com pisanie prac dyplomowych